Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:23

Το πανηγυρίζουν με τον κόσμο οι παίκτες του Κάναντι.

21:23

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ατρόμητο με 1-0 και στο δεύτερο ματς και πρόκριση στα προημιτελικά.

21:20

90'+1: Απελπιστικά κακό σουτ από τον Ουάρντα.

21:20

90'+1: Δοκιμάζει το πόδι του ο Τόνσο από μέσα αριστερά, άουτ η μπάλα.

21:19

21:18

89': Στη θέση του Ούμπιντες ο Κυριακίδης για τον Ατρόμητο.

21:17

Πρωτάθλημα και Κύπελλο ζητούν οι φίλοι του Ατρομήτου και συμπληρώνουν: "Αυτό είναι σωστό, αυτό είναι σωστό, πρωτάθλημα και Κύπελλο στον Ατρόμητο". Πανηγυρική η ατμόσφαιρα στο Περιστέρι.

21:14

85': Ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Μπέρτος βγάζει τη σέντρα, ο Αντζουλάς κοντρολάρει, σουτάρει αμέσως και αστοχεί.

21:11

Διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά.

21:07

78': Κίτρινη στον Καρασαλίδη.

21:05

76': Ο Γιαννούλης μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, κάνει το γύρισμα και η μπάλα απομακρύνεται.

21:01

71': Μπουσουλάτζιτς αντί Βασιλακάκη για τον Ατρόμητο.

20:58

69': Γκοντό αντί Μανιά για τον Αστέρα.

20:57

68': Στη θέση του Ντιγκινί ο Ντάουντα για τους Περιστεριώτες.

20:53

Κοντρολάρει απόλυτα πλέον το ματς ο Ατρόμητος.

20:49

61': Αντζουλάς αντί Ιγκλέσιας για τον Αστέρα.

20:47

58': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Διαγώνιο σουτ του Μάντσον από μέσα δεξιά, αποκρούει ο Αθανασιάδης.

20:47

58': Δυνατή κλωτσιά του Ιγκλέσιας στον Ουάρντα. Μαρκάρισμα για κάρτα που δεν δόθηκε.

20:45

56': Μπέρτος αντί Κώτσιρα για τον Αστέρα.

20:45

56': Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη ο Σελίν. Κράτησε τον Ουάρντα, σωστή η απόφαση.

20:43

54': Ο Ούμπιντες εκτελεί φάουλ, ο Ουάρντα στο δεύτερο δοκάρι παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

20:41

53': Κίτρινη στον Κυριακόπουλο.

20:41

53': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Ουάρντα δίνει με τη μία στον Ντιγκινί, εκείνος ανοίγει για τον Γιαννούλη, ο τελευταίος σουτάρει με το δεξί και ο Αθανασιάδης αποκρούει.

20:39

Στο έδαφος ο Μάντσον, προσωρινή διακοπή.

20:35

20:34

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:19

Λήξη πρώτου μέρους.

20:17

45': Ο Μουνάφο δοκιμάζει το πόδι του και ο Μίρκοβιτς αποκρούει. Στη συνέχεια η φάση σταματά σωστά για οφσάιντ του Μανιά.

20:15

43': Σε θέση οφσάιντ ο Ντιγκινί, λανθασμένη η υπόδειξη.

20:13

41': Την τελευταία στιγμή κόβει ο Χατζηισαΐας την μπάλα προ του Τόνσο.

20:10

37': Καλό σουτ του Ιγκλέσιας εκτός περιοχής, αποκρούει ο Μίρκοβιτς.

20:07

34': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο! Ο Ουάρντα σουτάρει από μακριά και η μπάλα χτυπά στην εξωτερική πλευρά της οριζόντιας δοκού.

20:03

Ο Γιαννούλης εκτελεί φάουλ στο δεύτερο δοκάρι, ο Καρασαλίδης παίρνει την κεφαλιά και σκοράρει.

20:02

29': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:01

27': Γλιτώνει την κάρτα ο Κυριακόπουλος, αν και ήταν πολύ δυνατό το μαρκάρισμά του στον Σάκιτς.

19:57

24': Δοκιμάζει το πόδι του ο Τσιλιανίδης, αποκρούει ο Μίρκοβιτς.

19:54

Καλύτερα πατάει ο Αστέρας Τρίπολης.

19:51

18': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες και δεν βρίσκει συμπαίκτη.

19:48

15': Ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Κυριακόπουλος εκτελεί φάουλ, ο Ιγκλέσιας προσπαθεί να βρει τον Μανιά και με δυσκολία διώχνει ο Μίρκοβιτς.

19:46

13': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Από κόρνερ του Γιαννούλη ο Ρισβάνης παίρνει την κεφαλιά και με δυσκολία ο Αθανασιάδης μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

19:45

12': Κίτρινη στον Σελίν.

19:42

9': Βγαίνει η σέντρα από δεξιά, ο Τόνσο στο πρώτο δοκάρι εκτελεί και αστοχεί.

19:38

5': Ο Μανιάς κάνει διαγώνιο σουτ και ο Μίρκοβιτς μπλοκάρει.

19:37

4': Απευθείας φάουλ του Κυριακόπουλου, πάνω από την εστία η μπάλα.

19:33

19:30

Ατρόμητος και Αστέρας Τρίπολης επισήμως στον αγωνιστικό χώρο για το 8ο και τελευταίο εισιτήριο των προημιτελικών του Κυπέλλου. Απαραίτητο και το μόνιτορ, οπότε μαζί μας από τα γραφεία του a-sports.gr και ο Αντώνης Τσιράκης πλέον.

19:25

Με τις ομπρέλες τους οι οπαδοί του Ατρόμητου, πλησιάζουν τους 1.000 σιγά σιγά...

19:18

Ολοκληρώθηκε το ζέσταμα, τελευταίες οδηγίες από τους Κάναντι και Παντελίδη στους παίκτες τους.

19:12

Η βροχή, μοιραία, έχει επηρεάσει και την προσέλευση του κόσμου...

19:05

Πέφτει ψιλόβροχο στο Περιστέρι, σταθερά εδώ και μισή περιπου ώρα...

18:59

Στον αγωνιστικό χώρο για την καθιερωμένη προθέρμανση οι δύο ομάδες, αλλά και οι ρέφερι.

18:55

Καλησπέρα σας από το γήπεδο Περιστερίου, είμαι ο Δημήτρης Δημητρίου και μαζί θα δούμε την εξέλιξη της εξαιρετικά ενδιαφέρουσας αναμέτρησης ανάμεσα σε δύο φορμαρισμένες ομάδες της Σούπερ Λίγκας για τους "16" του Κυπέλλου Ελλάδας. Υπενθυμίζουμε ότι στο πρώτο ματς οι "κυανόλευκοι" επικράτησαν με 0-1 μέσα στην Τρίπολη και έχουν προβάδισμα για την πρόκριση στα προημιτελικά.