-
0
19:10

19:10

Στα προημιτελικά οι πολύ καλοί σήμερα Ηπειρώτες, στο πρωτάθλημα θα αφοσιωθεί πλέον ο Λεβαδειακός.

19:10

Λήξη αναμέτρησης, νίκη και πρόκριση για τον ΠΑΣ Γιάννινα με αυτό το 4-0.

19:09

Ο Μανθάτης κάνει το γύρισμα προς το πέναλτι και ο Γαρουφαλιάς με σουτ στην κίνηση εκτελεί για το 4-0.

19:08

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

19:06

19:03

86': Μακρινό σουτ του Καλτσά, μπλοκάρει ο Περιστερίδης.

19:01

85': Χαλκιαδάκης αντί Γιάκου για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

19:01

85': Μακρινό σουτ του Μανθάτη, άουτ η μπάλα.

18:59

83': Στη θέση του Σουμπίνιο ο Καθάριος για τον Λεβαδειακό.

18:59

81': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Κεφαλιά από τον Μιχαήλ και ο Σωτηρίου αποκρούει.

18:57

Ο Μπουκουβάλας μπαίνει από αριστερά στην περιοχή, δίνει στον Κόντε και εκείνος με διαγώνιο πλασέ γράφει το 3-0.

18:56

79': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:55

79': Στη θέση του Βιδάλ ο Μανθάτης για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:53

77': Μακρινό σουτ του Σουμπίνιο, άουτ η μπάλα.

18:51

75': Σολτάνι αντί Μπετρά για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:50

74': Δεν διώχνει ο Ζαραδούκας, κλέβει ο Κόντε, οπλίζει και την τελευταία στιγμή τον σταματά ο Αντιλέχου.

18:48

72': Ο Σουμπίνιο εκτελεί κόρνερ, ο Γιακουμάκης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:47

71': Κίτρινες σε Αποστολόπουλο και Μπελγκαζουανί.

18:46

69': Ζαραδούκας αντί Ντιόγκο για τον Λεβαδειακό.

18:45

69': Σουτάρει από μέσα δεξιά και αστοχεί ο Μπετρά.

18:43

Προσπαθεί να γίνει απειλητικός ο Λεβαδειακός χωρίς επιτυχία.

18:40

62': Σουτάρει ο Σουμπίνιο, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

18:36

Αποβάλλεται από τον πάγκο του Λεβαδειακού ο Λάπρος Μπαλώκας.

18:33

Μικροδιακοπή λόγω τραυματισμού του Γαρουφαλιά.

18:29

53': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Ντιόγκο βγάζει ωραία σέντρα, ο Ιωαννίδης πετιέται στο πρώτο δοκάρι και αστοχεί με κεφαλιά.

18:28

52': Κίτρινη στον Καλτσά.

18:25

Χωρίς κάτι το ιδιαίτερο τα πρώτα λεπτά του δεύτερου 45λεπτου.

18:21

46': Ιωαννίδης αντί Λεονάρντο για τον Λεβαδειακό.

18:02

45': Κίτρινη στον Σκόνδρα. Την μπάλα βρήκε πρώτα ο στόπερ του ΠΑΣ Γιάννινα.

18:02

44': Κίτρινη στον Μιχαήλ.

18:01

Στο έδαφος ο Βιδάλ, μικρή διακοπή.

18:01

42': Δοκιμάζει το πόδι του ο Καλτσάς, μπλοκάρει ο Περιστερίδης.

17:59

41': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Ο Κόντε δίνει στον Μπετρά, εκείνος από μέσα αριστερά κάνει διαγώνιο σουτ και ο Σωτηρίου αποκρούει.

17:57

Ο Αποστολόπουλος από δεξιά κάνει το γύρισμα και ο Κόντε με πλασέ από κοντά γράφει το 2-0.

17:56

38': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

17:55

37': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Ο Κόντε εκτελεί φάουλ και σημαδεύει το δεξί δοκάρι, ενώ στη συνέχεια ο Μπετρά δεν καταφέρνει να πλασάρει.

17:54

37': Κίτρινη στον Λεονάρντο.

17:53

Συνεχίζουν να έχουν τον έλεγχο οι γηπεδούχοι.

17:49

Ο Βιδάλ εκτελεί κόρνερ, ο Τζημόπουλος βάζει το πόδι του και ανοίγει το σκορ. Η μπάλα πήγε πρώτα στο οριζόντιο δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυα.

17:48

30': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

17:44

26': Κίτρινη στον Ντιόγκο.

17:42

24': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Βιδάλ εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

17:40

22': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Αποστολόπουλος εκτελεί και ο Σωτηρίου μπλοκάρει.

17:38

20': Σουτάρει από μακριά ο Σουμπίνιο, μπλοκάρει ο Περιστερίδης.

17:36

18': Δυνατή σέντρα από τον Γιάκο, δεν προλαβαίνει ο Κόντε.

17:32

14': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Μπελκαζουανί βρίσκει χώρο και τελειώνει με λόμπα τη φάση στέλνοντας την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

17:27

9': Απευθείας φάουλ από τον Σουμπίνιο, μπλοκάρει ο Περιστερίδης.

17:27

9': Κίτρινη στον Σουμπίνιο επειδή βιάστηκε να εκτελέσει φάουλ.

17:25

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:21

3': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:18

17:16

17:12

Δεν είναι πολύς ο κόσμος στο γήπεδο.

17:09

Από λευκή εκτός έδρας ισοπαλία με τον Αστέρα Τρίπολης προέρχονται οι Ηπειρώτες, ενώ οι Βοιωτοί γνώρισαν τη συντριβή στην Τούμπα.

17:05

Με 1-0 είχε κερδίσει ο Λεβαδειακός στο πρώτο ματς και όλα είναι ανοιχτά.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Λεβαδειακό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Περιστερίδης, Τζημόπουλος, Σκόνδρας, Μιχαήλ, Μπουκουβάλας, Αποστολόπουλος, Γαρουφαλιάς, Γιάκος, Βιδάλ, Μπετρά, Κόντε
Αναπ: Βελλίδης, Ντόλοβατς, Σολτάνι, Καρανίκας, Μανθάτης, Ζαχαρός, Χαλκιαδάκης
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σωτηρίου, Τριποτσέρης, Αντιλέχου, Λεονάρντο, Φαβάρο, Καλτσάς, Μητρόπουλος, Μπελγκαζουανί, Ντιόγκο, Σουμπίνιο, Γιακουμάκης
Αναπ: Επασί, Νιάς, Ζαραδούκας, Ιωαννίδης, Καθάριος, Καραχάλιος, Νίκας
Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας) Βοηθοί: Χουσκόγλου (Θράκης), Βασιλόπουλος (Έβρου) 4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)