0
19:10

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

19:09

Αγωνιώδες φινάλε, αλλά η Ξάνθη δεν κατάφερε να πετύχει το τρίτο γκολ που θα έστελνε το ματς στην παράταση. Η ΑΕΛ καρδιοχτύπησε, αλλά χάρη στο 3-0 του πρώτου ματς είναι στα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας.

19:08

Λήξη του ματς πριν συμπληρωθούν τα πέντε λεπτά των καθυστερήσεων! 2-0.

19:07

90'+4: Το εκτελεί από τα δεξιά ξανά ο Τριάδης, απομακρύνεται η μπάλα.

19:05

90'+3: Κόρνερ για την Ξάνθη. Έχει κατέβει και ο Ζίφκοβιτς. Εκτελείται από τα δεξιά, αποφέρει νέο κόρνερ.

19:03

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

90': Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:02

90': Σουτ του Ντε Λούκας έξω από την περιοχή. Διώχνει σε κόρνερ ο Θεοδωρόπουλος. Άουτ πήγαινε, αλλά δεν έβλεπε ο γκολκίπερ των φιλοξενουμένων.

18:59

87': Κίτρινη στον Θεοδωρόπουλο για καθυστέρηση.

18:58

86': Εκτελείται από τα αριστερά από τον Τριάδη, δεν αποφέρει κάτι.

18:58

86': Απευθείας εκτέλεση φάουλ με πολλά φάλτσα από τον Τριάδη, διώχνει σε κόρνερ ο Θεοδωρόπουλος.

18:57

85': Κίτρινη κάρτα στον Καρατάσιο. Είναι η δεύτερη και αποβάλλεται, με 9 πια η ΑΕΛ.

18:52

80': Εκτελεί από αριστερά το κόρνερ ο Τριάδης, δεν αποφέρει κάτι.

18:52

80': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μεχία, χτυπά στο τείχος η μπάλα και καταλήγει κόρνερ.

18:51

79': Κίτρινη κάρτα στον Καρατάσιο.

18:44

72': Σουτ του Τριάδη, μαζεύει εύκολα ο Θεοδωρόπουλος.

18:42

70': Μακρινό σουτ του Τριάδη, πολύ έξω η μπάλα.

18:42

70': Κίτρινη κάρτα στον Φατιόν.

18:41

69': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ναζλίδης στη θέση του Περόνε που δεν βιάζεται..

18:38

66': Κίτρινη κάρτα στον Ντουρίτσκοβιτς. Είναι η δεύτερη, αποβάλλεται και αυτός, με δέκα και οι δύο ομάδες πια.

18:37

65': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ρέντζας στη θέση του Κριζμάν.

18:36

64': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Τριάδης στη θέση του Φασίδη.

18:35

Ευθύβολο σουτ του Σιλά από τα αριστερά έξω από την περιοχή, η μπάλα χτυπά και στο αριστερό δοκάρι και καταλήγει στα δίχτυα.

18:35

62': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

18:33

61': Κίτρινη κάρτα στον Ντέλετιτς. Είναι η δεύτερη και αποβάλλεται!

18:28

56': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Μιλοσάβλιεβιτς στη θέση του Λεοζίνιο.

18:26

54': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Γέντρισεκ στη θέση του Κίκε.

18:24

52': Απευθείας σουτ του Ντε Λούκας από το ημικύκλιο, στα χέρια του Θεοδωρόπουλου.

18:23

51': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελείται από τα αριστερά από τον Ντουρίτσκοβιτς, δεν αποφέρει κάτι.

18:18

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

18:17

46': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Ντε Λούκας στη θέση του Καμαρά.