1
19:12

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

19:11

Οι Θεσσαλονικείς συνεχίζουν, όπως αναμενόταν στους "8" του Κυπέλλου, χωρίς να ικανοποιήσουν όμως στη ρεβάνς της νίκης με 5-1 στο πρώτο ματς.

19:09

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΠΑΟΚ - Τρίκαλα 2-1.

19:08

Ο Πρίγιοβιτς από τα 11 μέτρα στην εκτέλεση, ξεγελά τον Αποστολίδη και κάνει το 2-1.

19:07

90'+4: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:06

90'+3: Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ! Ο Μυστακίδης κάνει σέντρα από τα δεξιά και μέσα στην περιοχή, ο Κοτσώνης μαζεύει το χέρι του και το κολλά στο σώμα του, η μπάλα χτυπά πάνω του, αλλά ο Φωτιάδης δίνει πέναλτι!

19:05

Ο Μιλοσάβλιεβ "χορεύει" τη δεξιά πτέρυγα του ΠΑΟΚ, μπαίνει στην περιοχή, διαγώνιο σουτ με πολλά φάλτσα και... μέσα, 1-1.

19:05

ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

19:05

19:04

Υπόδειξη οφσάιντ στον Μιλοσάβλιεβ. Λανθασμένη υπόδειξη.

19:02

89': ΔΟΚΑΡΙ για τα Τρίκαλα! Γέμισμα Χίντζίδη από τα αριστερά, κεφαλιά Γροντή από το ύψος του πέναλτι, περισσότερο αιφνιδιάζετοι, αποκρούει με εκτίναξη ο Σιαμπάνης, η μπάλα χτυπά και στην οριζόντια δοκό και εξοστρακίζεται.

19:01

87': Οφσάιντ ο Λημνιός, σωστή υπόδειξη.

19:01

86': Ο Μυστακίδης στρώνει για τον Σάκχοφ, σουτ υπό πίεση από θέση μέσα δεξιά, δεν είναι καλό, μαζέυει ο Αποστολίδης.

18:54

81': Σουτ Σάκχοφ, δεν έχει πρόβλημα ο γκολκίπερ του ΑΟΤ.

18:53

80': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας αντί του Τσίμιροτ.

18:53

79': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Σέντρα Μιλοσάβλιεβ, γεμάτη κεφαλιά του Κουλούρη, σωτήρια ο Αποστολίδης διώχνει.

18:52

78': Οφσάιντ ο Μιλοσάβλιεβ, σωστή υπόδειξη.

18:51

Ο Κουλούρης άνοιξε για τον Μπίσεσβαρ, κοντινό σουτ από θέση μέσα αριστερά, αποκρούει προσωρινά ο Αποστολίδης, η μπάλα φτάνει στον αφύλακτο Πρίγιοβιτς, πλασέ σε κενή εστία και στα δίχτυα, 1-0.

18:51

77': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:50

76': Σουτ Τσίμιροτ αυτή τη φορά, σε ετοιμότητα ο Αποστολίδης.

18:49

75': Σουτ Μυστακίδη από θέση μέσα δεξιά, κανένα πρόβλημα για τον Αποστολίδη.

18:48

74': Σέντρα-σουτ Μυστακίδης, έδιωξε ο Αποστολίδης.

18:47

73': Στο κόρνερ ο Μπίσεσβαρ, περνά ανεκμετάλλευτο...

18:46

72': Διπλή αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Βέρζτος αντί του τραυματία Πίντο και ο Ντακόλ αντί του Ζγκούρι.

18:45

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Σέντρα από τα δεξιά από τον Μστακίδη, κεφαλιά Πρίγιοβιτς από το ύψος του πέναλτι, με εκτίναξη εντυπωσιακά ο Αποστολίδης απομακρύνει σε κόρνερ.

18:44

71': Δυνατό διαγώνιο σουτ Σάκχοφ από την αριστερή διαγώνιο της περιοχής και λίγο πριν από αυτή, η μπάλα φεύγει πάνω από το αριστερό "γάμα" της εστίας των Τρικάλων.

18:43

70': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Κουλούρης αντί του Μακ.

18:37

64': Οφσάιντ ο Μιλοσάβλιεβ, σωστή υπόδειξη.

18:35

62': "Απαντά" ο Σωτήρης Αντωνίου στον Λουτσέσκου και κάνει την πρώτη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Μιλοσάβλιεβ στη θέση του Τόμιτς.

18:33

60': Στην κόντρα τα Τρίκαλα... Ο Γροντής ξεφεύγει από τα δεξιά, από πλάγια θέση και μέσα στην περιοχή πιάνει ένα βεβιασμένο σουτ, άουτ.

18:33

60': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μυστακίδης αντί του Κρέσπο.

18:29

Άρχισαν τα πρώτα σφυρίγματα από την εξέδρα. Ο κόσμος του ΠΑΟΚ δεν είναι ικανοποιημένος από τη διάθεση των "ασπρόμαυρων", παρά το 5-1 του πρώτου αγώνα, που έδωσε από τότε την πρόκριση στην επόμενη φάση.

18:27

54': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ πλασαριστά από τα αριστερά με τον Λημνιό, η μπάλα χάνεται...

18:23

50': Σουτ Μπίσεσβαρ, σε κόρνερ ο Αποστολίδης. Στην εκτέλεση από τα δεξιά ο Μπίσεσβαρ ξανά, απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι εύκολα.