0
21:23

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:23

Το πρωτάθλημα είναι αυτό που καίει τον Παναιτωλικό ούτως ή άλλως καθώς είναι πολύ χαμηλά. Πρώτα, βέβαια, πρέπει να τελειώσει το θέμα του προπονητή.

21:23

Τρία ματς στη σειρά έδωσαν οι δύο ομάδες αυτές τις μέρες, τα κέρδισαν όλα οι "κιτρνόμαυροι", που προκρίνονται στα προημιτελικά του Κυπέλλου.

21:22

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την ΑΕΚ με 1-0.

21:22

90'+2: Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Καλό σουτ του Ντίας εκτός περιοχής, αποκρούει ο Μπάρκας.

21:21

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:21

90': Κίτρινη στον Αϊντάρεβιτς που ξαναμπήκε στο ματς.

21:18

Αποχωρεί ο Αϊντάρεβιτς, καθώς νιώθει ενοχλήσεις.

21:12

83': Μακρινό σουτ του Κλωναρίδη, δεν βρίσκει στόχο.

21:12

82': Κίτρινη στον Γιαννιώτη.

21:10

81': Γιούσης αντί Γκάλο για την ΑΕΚ.

21:10

80': Συρτό σουτ εκτός περιοχής του Κλωναρίδη, αποκρούει ο Κυριακίδης.

21:06

76': Στη θέση του Μασούντ ο Αραούχο για την ΑΕΚ.

21:03

Στο ρελαντί οι "κιτρινόμαυροι" πλέον.

20:59

70': Στη θέση του Ρόσα ο Μοράρ για τον Παναιτωλικό.

20:59

69': Στη θέση του Βράνιες ο Τζανετόπουλος για την ΑΕΚ.

20:55

Ο Μασούντ με τη μία βρίσκει τον Λόπες και εκείνος από κοντά με πλασέ ανοίγει το σκορ.

20:55

65': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:51

61': Κίτρινη στον Μαρινάκη.

20:50

Παιχνίδι κέντρου στα τελευταία λεπτά.

20:46

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Τσοκάνης.

20:43

Χωρίς ιδιαίτερο ρυθμό τα πρώτα λεπτά του δευτέρου μέρους.

20:38

49': Καλό σουτ του Μαρινάκη, λίγο έξω η μπάλα.

20:34

46': Στη θέση του Μπεχαράνο ο Πάουλο για τον Παναιτωλικό.

20:34

20:33

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:19

Λήξη πρώτου μέρους.

20:19

45'+3: Μακρινό και άστοχο σουτ από τον Γκάλο.

20:17

20:15

45': Ο Μασούντ εκτελεί φάουλ, ο Αϊντάρεβιτς παίρνει την πρώτη κεφαλιά και ο Λαμπρόπουλος αστοχεί με κάτι σαν γυριστό.

20:13

42': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Βράνιες κάνει λάθος, ο Ντίας παίρνει την μπάλα, πλασάρει από μέσα δεξιά και ο Μπάρκας αποκρούει.

20:10

39': Αδύναμη κεφαλιά του Κλωναρίδη, μπλοκάρειο Κυριακίδης.

20:06

Μπεχαράνο και Μασούντ συγκρούονται, μικρή διακοπή.

20:03

Να περιοριστεί ο Μασούντ ζητά ο Μιχαηλίδης.

20:01

30': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Μασούντ εκτελεί φάουλ, ο Γιακουμάκης παίρνει την κεφαλιά και ο Κυριακίδης αποκρούει.

19:58

28': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελείται πλασαριστά και η φάση περνά.

19:55

Να παίρνει πρωτοβουλίες ο Κλέσιο του ζητούν από τον πάγκο.

19:52

Μετά το πρώτο τέταρτο έχει ισορροπήσει ο Παναιτωλικός.

19:48

18': Από εκτέλεση φάουλ του Ρόσα ο Χαντάκιας παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

19:44

Στο έδαφος ο Κλέσιο, μικρή διακοπή.

19:43

12': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Γκάλο σουτάρει και ο Κυριακίδης αποκρούει εντυπωσιακά.

19:40

10': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελεί ο Μοράν και η μπάλα απομακρύνεται.

19:39

8': Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Κουσιάδης, στη θέση του ο Κυριακίδης.

19:35

5': Στραβοκλωτσιά από τον Λαμπρόπουλο, ο Βράνιες μπαίνει στην πορεία της μπάλας και αστοχεί.

19:33

2': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Κλωναρίδης σουτάρει με τη μία και ο Κουσιάδης αποκρούει.

19:31

19:30

19:27

Λίγος ο κόσμος στο ΟΑΚΑ.

19:23

Ευκαιρία για τον Χιμένεθ για να δει κάποια πράγματα είναι το σημερινό ματς. Σε περίεργη φάση ο Παναιτωλικός μετά τη βαριά ήττα από την Ένωση για το πρωτάθλημα και την αλλαγή προπονητή. Αναζητείται ο διάδοχος του Μάκη Χάβου.

19:19

Τυπική διαδικασία είναι η ρεβάνς μετά το 0-4 του πρώτου ματς.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της ΑΕΚ με τον Παναιτωλικό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Μπάρκας, Γκάλο, Βράνιες, Λαμπρόπουλος, Γιαννούτσος, Λόπες, Μοράν, Αϊντάρεβιτς, Μασούντ, Κλωναρίδης, Γιακουμάκης
Αναπ: Τσιντώτας, Μπακάκης, Τζανετόπουλος, Γαλανόπουλος, Γιούσης, Λιβάγια, Αραούχο
Κουσιάδης, Γιαννιώτης, Χαντάκιας, Ροντρίγκες, Τσοκάνης, Μαρινάκης, Μπεχαράνο, Κλέσιο, Ρόσα, Βασιλούδης, Ντίας
Αναπ: Κυριακίδης, Μιχάι, Μοράρ, Μύγας, Ρότσα, Νταλακούρας, Μπεχαράνο
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά) Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής), Σίπκας (Σάμου) 4ος: Δημητρόπουλος (Δυτικής Αττικής)