3
21:30

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

21:29

Πανάξια νίκη για τον Ατρόμητο, που μένει στο -2 από την κορυφή της βαθμολογίας. Άθλιος ο Απόλλων Σμύρνης...

21:24

Χειραψία Παράσχου - Ούμπιντες στο φινάλε... Απογοητευμένος ο κόουτς των γηπεδούχων φεύγει γρήγορα γρήγορα για τα αποδυτήρια.

21:23

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Ατρόμητος 0-3.

21:20

90'+1: Καραμπόλα στην περιοχή του Ατρόμητου, Καστιγέχος και Μάατσεν κερδίζουν τις κόντρες μπροστά από τον Γιαννιώτη, αλλά στο τέλος ο γκολκίπερ των φιλοξενούμενων απομακρύνει οριστικά τον κίδνυνο με τα πόδια.

21:19

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

Αποθεώνεται από τους φίλους του Ατρόμητου ο Αιγύπτιος άσος, που στο ξεκίνημα του 3ου γκολ, πήρε την... ταυτότητα από τον Μπαρτολίνι!

21:17

88': Τρίτη αλλαγή και για τον Ατρόμητο. Ο Μπαστακός αντί του Ουάρντα.

21:15

Ο Ουάρντα με εξαιρετική προσπάθεια άνοιξε για τον Ντιιγκινί, ο οποίος "άδειασε" την άμυνα του Απόλλωνα και με κοντινό πλασέ από θέση μέσα αριστερά έγραψε το 0-3.

21:15

86': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:11

82': Κίτρινη στον Μπαρτολίνι.

21:06

Έχει χτυπήσει ο Γιαννιώτης, μικρή διακοπή. Στο λεπτό το ματς αρχίζει εκ νέου.

21:05

76': Πλάγιο για τον Απόλλωνα από τα αριστερά, γυριστή κεφαλιά του Καστιγέχος, είναι η πρώτη επαφή του με την μπάλα, στην αγκαλιά του γκολκίπερ του Ατρόμητου.

21:04

75': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του Απόλλωνα ο Παράσχος. Ο Καστιγέχος αντί του Ελμπάζ.

21:04

75': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Καρασαλίδης στη θέση του Ντάουντα.

21:03

74': Σέντρα Μάατσεν στην καρδιά της περιοχής του Ατρόμητου, μαζεύει εύκολα ο Γιαννιώτης.

21:01

73': Εκτελεί ο Ούμπιντες από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο...

21:01

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σουτ Ουάρντα από το ύψος της περιοχής και δεξιά, με εκτίναξη σε κόρνερ, σωτήρια, ο Τσόβιτς.

21:01

Σέντρα Κοντοέ από τα αριστερά, η μπαλα βρίσκει και στο χέρι του Ούμπιντες, είναι όμως, επί της ουσίας εξ' επαφής. Δεν βλέπει πρόθεση ο ρέφερι και έχει δίκιο, παρά τις φωνές του παίκτη των γηπεδούχων.

20:53

65': Κίτρινη στον Ουάρντα.

20:51

63': Ο Κονέ έδωσε στον Αλμπάνη, δυνατό σουτ από τα δεξιά του ημικύκλιου, πάνω από την εστία του Ατρόμητου.

20:51

62': Σέντρα-σουτ Ντεβέσα από τα αριστερά, καθαρίζει εύκολα ο Γιαννιώτης.

20:48

59': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Κονέ από τα αριστερά, διώχνουν οι αμυντικοί του Ατρόμητου.

20:48

58': Κίτρινη στον Γιαννούλη.

20:47

57': Καλοτραβηγμένο σουτ Παπάζογλου από τα 25 μέτρα, άουτ. Αυτή είναι και η πρώτη αξιόλογη τελική του Απόλλωνα σε όλο το ματς μέχρι τώρα.

20:43

53': Ο Σάκιτς γύρισε από τα δεξιά στον Νταουντά, σουτ, πάνω από την εστία του Τσόβιτς.

20:41

Στο έδαφος ο Ουάρντα, μικρή διακοπή...

20:35

20:35

Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Μάατσεν αντί του Ανιέτε.

20:18

Λήξη α' ημιχρόνου, Απόλλων Σμύρνης - Ατρόμητος στο 0-2.

20:18

Εκτελεί ο Γιαννούλης από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο...

20:17

45'+1: Ο Ουάρντα άνοιξε για τον Ούμπιντες, διαγώνιο σουτ με φάλτσα από τη δεξιά γωνιά της περιχής, κόντρα και κόρνερ.

20:17

Ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος...

20:15

Γύρω στους 1.800 οι φίλαθλοι στις εξέδρες, εκ των οποίων περίπου 300 αυτοί του Ατρόμητου στο πέταλο, οι οποίοι έχουν κερδίσει τη μάχη της εξέδρας και τραγουδούν από το 1' συνεχώς.

20:12

41': Κίτρινη στον Ούμπιντες.

20:06

Εμφανώς εκνευρισμένος με τον εαυτό του ο Κούρος, χτυπά με το παπούτσι του το σίδερο πίσω από τον πάγκο της "Ελαφράς Ταξιαρχίας".

20:05

34': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ντεβέσα αντί του Κούρου.

20:04

33': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ωραία κάθετη Ντάουντα στον Γιαννούλη από τα αριστερά, η μπάλα περνά μπροστά από το τέρμα του Απόλλωνα, αλλά ο Βασιλακάκης δεν καταφέρνει να κάνει την προβολή για να κάνει το 0-3.