-
1
19:10

19:09

Πολύτιμο διπλό για την Ξάνθη, δεύτερη συνεχόμενη εντός έδρας ήττα για τη Λαμία, που έχει εμφανέστατο επιθετικό πρόβλημα.

19:09

90'+6: Λήξη της αναμέτρησης, 0-1.

19:09

90'+5: Σεντράρει ο Πίτι από δεξιά, δυνατή κεφαλιά του Αναστασόπουλου, αλλά αρκετά άστοχη.

19:08

90'+4: Ο Πίτι μπαίνει απειλητικά στη μεγάλη περιοχή από δεξιά, απελπιστικά άστοχο το σουτ.

19:04

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

90': Εκτελεί φάουλ ο Πίτι, στο τείχος η μπάλα και κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

19:01

87': Μακρινό σουτ του Σιλά, άουτ.

18:53

80': Τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη, Μελιόπουλος αντί Ντε Λούκας.

18:53

79': Κίτρινη στον Ζίβκοβιτς για καθυστέρηση.

18:52

79': Δυνατό μακρινό σουτ του Παντελιάδη, άστοχο.

18:50

77': Κόρνερ κερδίζει για τη Λαμία ο Βασιλαντωνόπουλος, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Πίτι.

18:47

74': Δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη, Σιλά αντί Φασίδη.

18:45

72': Καραγιάννης αντί Βάντερσον, τρίτη αλλαγή για τη Λαμία.

18:44

71': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Πίτι.

18:37

63': Κίτρινη στον Βάντερσον για φάουλ στον Μεχία.

18:34

61': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Πίτι.

18:33

60': Σέντρα-σουτ του Ντουρίτσκοβιτς, κοντράρει στον Ασίγκμπα η μπάλα και κόρνερ που θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

18:32

59': Κερδίζει κόρνερ ο Κασάδο για την Ξάνθη, εκτελεί ο Ντουρίτσκοβιτς, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:31

57': Κίτρινη για τον Ντουρίτσκοβιτς 27 δευτερόλεπτα μετά την είσοδό του στο ματς για φάουλ στον Αναστασιάδη!

18:30

56': Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη, ντεμπούτο για τον νεοαποκτηθέντα Ντουρίτσκοβιτς, αντικαθιστά τον Τριάδη.

18:29

56': Σέντρα του Ακόστα από αριστερά, προβολή στην κίνηση του Πίτι, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:27

53': Μακρινό σουτ του Λουσέρο, πολύ άστοχο.

18:25

51': Κίτρινη στον Μεχία για φάουλ στον Βάντερσον.

18:23

50': Γύρισμα του Ακόστα από αριστερά, άουτ η μπάλα μετά την προβολή του Πίτι.

18:23

50': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πίτι από πλάγια θέση, διώχνει δύσκολα με το ένα χέρι ο Ζίβκοβιτς.

18:19

46': Τρία διαδοχικά κόρνερ για τη Λαμία περνούν ανεκμετάλλευτα.

18:19

46': Αναστασόπουλος αντί Όμο, Ακόστα αντί Βουό, δύο αλλαγές μαζεμένες για τη Λαμία.

18:19

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.