1
17:02

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr, ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας.

17:01

Πολύτιμο τρίποντο για τον ΑΟΤ, που συνεχίζει να ανεβαίνει στη βαθμολογία... Είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων και ήταν καλύτερος σε ένα πολύ κακό ματς. Προσπάθησε όσο μπορούσε η Βέροια...

16:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Βέροια - Τρίκαλα 0-1.

16:53

90'+4: Αντεπίθεση για τα Τρίκαλα, ο Μιλοσάβλιεβ κουβαλά την μπάλα από τα δεξιά λίγο μετά τη μεσαία γραμμή και ενώ τον καταδιώκουν οι αμυντικοί, κουράζεται, συρτό σουτ μέσα από την περιοχή, χωρίς δύναμη, μπλοκάρει ο γκολκίπερ της Βέροιας.

16:50

90'+2: Κόρνερ για τη Βέροια από τα αριστερά, δεν ανησυχούν οι φιλοξενούμενοι. Οι γηπεδούχοι ζήτησαν χέρι σε διώξιμο του Πάνου, η μπάλα βρήκε όντως στο χέρι του, αλλά ήταν κολλημένο. Σωστή η απόφαση του ρέφερι, παρά τις φωνές της ομάδας της Ημαθίας.

16:49

Συμπληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:48

Σουτ Βανκεβάι, άουτ.

16:46

88': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΤ. Ο Μιλοσάβλιεβ εκμεταλλεύεται λανθασμένο διώξιμο των αμυντικών, μόνος μπροστά από την εστία της Βέροιας και σε θέση μέσα αριστερά, σουτ, ένα μέτρο έξω από το δεξί δοκάρι του Γιαγκιόζη!

16:46

88': Κόρνερ για τον ΑΟΤ με τον Χιντζίδη από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:45

87': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της και η Βέροια. Ο Λαζόπουλος αντί του Διαμανάκη.

16:42

84': Κίτρινη στον Μιλοσάβλιεβ.

16:41

83': Κίτρινη στον Καψάλη.

16:39

81': Κόρνερ για τη Βέροια, με τον Μπαστιάνο από τα αριστερά... Υπάρχει επιθετικό φάουκ στην εξέλιξη της φάσης.

16:36

Έχει πέσει εντελώς ο ρυθμός... Ούτως ή άλλως το ματς από πλευράς ποιότητας ήταν άθλιο, ο ΑΟΤ είχε την κατοχή, πέτυχε το γκολ, που ήθελε και πλέον ελέγχει την κατάσταση.

16:29

71': Δεύτερη αλλαγή για τη Βέροια. Ο Γιαμόα αντί του Δόρη.

16:24

Άνοιγμα από τον Ζγκούρι για τον Μιλοσάβλιεβ, ο οποίος μπαίνει από τα αριστερά στην περιοχή της Βέροια, δυνατό συρτό σουτ και στα δίχτυα, 0-1.

16:24

66': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

16:20

62': Κόρνερ για τον ΑΟΤ με τον Χιντζίδη από τα δεξιά, πάει απευθείας για μέσα, διώχνει σωτήρια σε νέο κόρνερ ο Γιαγκιόζης. Από την άλλη πλευρά τώρα ο Τόμιτς, η μπάλα απομακρύνεται.

16:18

60': Πρώτο κόρνερ στο ματς για τη Βέροια, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:16

58': Τρίτη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Χιντζίδης αντί του τραυματία Γκόλια.

16:16

57': Κίτρινη στον Διαμιανάκη.

16:13

Πονά ο Γκόλιας και τελικά δεν θα τα καταφέρει... Αποχωρεί οριστικά από το γήπεδο ο έμπειρος ακραίος μπακ των Τρικάλων.

16:11

Στο έδαφος ο Γκόλιας τώρα, μικρή διακοπή... Προσωρινά με δέκα ο ΑΟΤ.

16:08

50': Φάουλ για τον ΑΟΤ από τα αριστερά, γυριστή κεφαλιά από τον προωθημένο Βέρτζο, δεν έχει πρόβλημα να μπλοκάρει ο Γιαγκιόζης.

16:06

48': Κόρνερ για τον ΑΟΤ με τον Γκόλια, πλασαριστά, η μπάλα χάνεται...

16:04

46': 'Εναρξη β' ημιχρόνου.

16:04

46': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Γροντής στη θέση του Ανδρεόπουλου.

15:48

Ένα ειδικά διαμορφωμένο τρακτέρ πατά τον αγωνιστικό χώρο με το φινάλε για να βελτιώσει κάπως την κατάσταση του αγωνιστικού χώρου...

15:47

Λήξη α' ημιχρόνου, Βέροια - Τρίκαλα στο 0-0.

15:46

45'+1: Κόρνερ για τον ΑΟΤ, το τέταρτο συνολικά... Ο Γκόλιας από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:45

Συμπληρώθηκαν τα 45'. Δύο τα λεπτά του έξτρα χρόνου...

15:42

43': Ο Μπαστιάνος έβγαλε στον Ουνγιαλίδη, εκείνος κινήθηκε από θέση μέσα αριστερά, συρτό διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή, η μπάλα φεύγει δύο μέτρα έξω από το αριστερό δοκάρι του Αποστολίδη. Αυτή είναι και η πρώτη τελική, όχι μόνο για τη Βέροια, αλλά και για τις δύο ομάδες!

15:39

40': Αναγκαστική και η πρώτη αλλαγή της Βέροιας. Ο Οφέι στη θέση του Μπλέτσα.

15:38

Έχει χτυπήσει ο Μπλέτσας, με δέκα προσωρινά η Βέροια με τον παίκτη των γηπεδούχων να μην φαίνεται πως μπορεί να συνεχίσει το ματς.