0
16:54

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:53

Ο ΟΦΗ παίρνει σπουδαία νίκη στο κρητικό ντέρμπι και δείχνει σφυγμό, παρά τα σοβαρά προβλήματα που αντιμετωπίζει.

16:53

90'+3: Λήξη του αγώνα, 3-0.

16:50

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:49

Ο Νάστος σουτάρει από το ύψος του ημικυκλίου της μεγάλης περιοχής, ο Λαζαρίδης δεν αντιδρά καλά και από κοντά ο Μάνος φτάνει στο χατ τρικ (3-0).

16:49

89' ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:48

88': Πλευράκης αντί Κουτσιανικούλη, τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

16:46

87': Δυνατό σουτ του Βρεττού, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:45

85': Διαδοχικά κόρνερ για τον ΟΦΗ περνούν χωρίς κάτι το αξιοσημείωτο.

16:43

83': Σημαντική ευκαρία για τον ΟΦΗ, δυνατό ευθύβολο σουτ του Κοντογιάννη, διώχνει δύσκολα ο Λαζαρίδης.

16:42

82': Κόρνερ παραχωρεί ο Μπολάκης, περνά ανεκμετάλλευτο για τους Χανιώτες.

16:37

77': Βρεττός αντί Αποστολίδη, τρίτη αλλαγή για τον ΑΟΧ - Κισσαμικό.

16:37

77': Φαζός αντί Παπατόλιου, δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

16:36

77': Σπουδαία ευκαιρία για τον ΑΟΧ - Κισσαμικό, ο Σάλιακας εκτελεί φάουλ από δεξιά, η κοντινή προβολή του Σελινιωτάκη είναι άστοχη.

16:33

74': Σελινιωτάκης αντί Γκίνη, δεύτερη αλλαγή για τον ΑΟΧ - Κισσαμικό.

16:33

74': Κερδίζει κόρνερ ο Μπολάκης για τον ΟΦΗ, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:31

72': Ο Σάλιακας εκτελεί φάουλ από αριστερά, διώχνει με γροθιές ο Στρέζος και στη συνέχεια ακολουθεί άστοχο σουτ του Αποστολίδη.

16:26

67': Πλασέ του Κουτσιανικούλη λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή, κανένα πρόβλημα για τον Λαζαρίδη.

16:25

66': Καλή στιγμή για τον ΑΟΧ - Κισσαμικό, σουτ του Χαλκιαδάκη από ευνοϊκή θέση, μπλοκάρει ο Στρέζος.

16:23

64': Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Κοντογιάννης αντί του Πουρτουλίδη, που δέχεται το θερμό χειροκρότημα των οπαδών των γηπεδούχων.

16:21

62': Γυριστή κεφαλιά του Ζιούλη μετά από εκτέλεση φάουλ του Σάλιακα, άουτ η μπάλα.

16:16

57': Πρώτη αλλαγή για τον ΑΟΧ - Κισσαμικό, Σάλιακας αντί Ντάγκρα.

16:12

53': Κίτρινη στον Τόλι για φάουλ στον Παπατόλιο.

16:11

52': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ, ο Μάνος δέχεται την ασίστ του Κουτσιανικούλη, θα νικηθεί όμως στο τετ α τετ από τον Λαζαρίδη.

16:08

49': Κερδίζει κόρνερ ο Αποστολίδης, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:07

48': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Λέο, μπλοκάρει ο Στρέζος.

16:06

47': Εκτελεί φάουλ ο Ποτουρίδης μετά από κομπίνα, περνά άουτ η μπάλα.

16:05

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.