1
18:51

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

18:50

Ικανοποιημένοι φεύγουν οι Αρτινοί από αυτό το «Χ», με την Καλλιθέα να χάνει και άλλο έδαφος στη μάχη για την παραμονή, αν και δικαιούται να φωνάζει για το πέναλτι από το οποίο ήρθε το γκολ της ισοφάρισης των φιλοξενούμενων.

18:49

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

18:46

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:45

90': Κίτρινη στον Σμυρλή.

18:44

89': Τρίτη αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης, Ευαγγέλου αντί Δημητριάδη.

18:43

88': Κόρνερ για την Καλλιθέα με τον Μάκο, δεν προκύπτει κάτι αξιοσημείωτο.

18:40

85': Τρίτη αλλαγή για την Καλλιθέα, Κερασίδης αντί Χοτζάλι.

18:39

84': ΔΟΚΑΡΙ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ! Ο Μάκο εκτελεί κόρνερ από δεξιά, ο Σμυρλής με πλασέ στην κίνηση σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

18:38

83': Ο Κυριάκης βρίσκει τον Λουκίνα σε επίκαιρη θέση, κακό πλασέ του τελευταίου, μπλοκάρει ο Κουτογλίδης.

18:36

81': Σουτ του Κυριάκη, μπλοκάρει ο Κουτογλίδης.

18:33

78': Ταμπάκης αντί Γκέτσι, δεύτερη αλλαγή για την Καλλιθέα.

18:31

76': Κίτρινη στον Δημητριάδη για φάουλ στον Καντέ.

18:31

75': Μακρινό σουτ του Δημητριάδη, άστοχο.

18:29

74': Δεύτερη αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης, Μακρίδης αντί Γυφτοκώστα.

18:27

71': Μακρινό σουτ του Τσοντάκη, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:22

67': Σέντρα του Μάκο από δεξιά, κεφαλιά του Σμυρλή, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Μέλκα η μπάλα, καλή στιγμή για την Καλλιθέα.

18:21

66': Μακρινό σουτ του Παπανίκου, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Κουτογλίδη η μπάλα.

18:18

63': Διαμαρτύρονται για πέναλτι οι γηπεδούχοι σε χέρι του Θεολόγου, είναι ακούσιο όμως.

18:17

62': Σμυρλής αντί Βαλμά, πρώτη αλλαγή για την Καλλιθέα.

18:15

60': Κίτρινη στον Μάκο.

18:14

59': Μεγάλη ευκαιρία για τους Αρτινούς, ο Κουτογλίδης δεν αντιδρά σωστά σε κεφαλιά, θα σταματήσει όμως το εξ επαφής σουτ του Λουκίνα.

18:11

Ο Λουκίνας βρίσκει δίχτυα, αν και πέφτει σωστά στη δεξιά του γωνία ο Κουτογλίδης, 1-1.

18:11

56': ΓΚΟΛ για την Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ!

18:10

54': ΠΕΝΑΛΤΙ για την Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ! Λάθος του διαιτητή Κορδολαίμη, έχει βρει μπάλα καθαρά ο Συριόπουλος και όχι τον Κυριάκη.

18:09

53': Ωραία προσπάθεια και σουτ του Δημητριάδη, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Κουτογλίδη.

18:07

51': Μακρινό σουτ του Χοτζάλι, άστοχο.

18:01

46': Πρώτη αλλαγή για την Α.Ε. Καραϊσκάκης, Κυριάκης αντί Κόλλινς.

18:01

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.