Πήρε τον βαθμό έστω και αν έπαιζε όλο το ματς με δέκα η Παναχαϊκή.

Προβληματικοί οι γηπεδούχοι για ένα ακόμη ματς δημιουργικά.

18:58

Λήξη αναμέτρησης, 0-0 το τελικό αποτέλεσμα.

18:58

90'+5: Κίτρινη για καθυστέρηση στον Σούλη.

18:56

90'+4: Σουτ στην κίνηση από τον Γεωργιάδη, άουτ η μπάλα.

18:55

Στο έδαφος ο Σούλης, προσωρινή διακοπή.

18:54

18:52

Με εννιά η Παναχαϊκή, εκτός ο Γκίνο που πονάει.

18:50

87': Κίτρινη στον Γκίνο.

18:46

84': Στη θέση του Ελευθεριάδη ο Αποστολόπουλος για την Παναχαϊκή.

18:45

82': Απευθείας φάουλ από τον Μπρίτο, μπλοκάρει ο Σούλης.

18:42

79': ΔΟΚΑΡΙ για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς! Ο Συμελίδης κάνει το γύρισμα, ο Κυβελίδης πλασάρει από μέσα αριστερά και σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

18:40

78': Κυβελίδης αντί Λιόνη για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς.

18:39

77': Κίτρινη στον Καλαϊτζίδη.

18:36

73': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Καλί πιάνει ψαλιδάκι και αστοχεί.

18:33

70': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή! Ωραία η κάθετη του Φωτάκη, ο Ελευθεριάδης γυρνάει με τη μία, σουτάρει και ο Λόπεθ αποκρούει.

18:28

Φλύαροι οι γηπεδούχοι.

18:24

62': Κίτρινη στον Πολίμο.

18:20

58': Κίτρινη στον Καλογέρη.

18:16

53': Αδύναμη κεφαλιά του Σαμαρά, μπλοκάρει ο Σούλης.

18:14

51': Σωτηράκος αντί Στεργίδη για τον Παναχαϊκή.

17:45

43': Μακρινό σουτ του Φωτάκη, είναι εντελώς άστοχο.

17:44

Έχουν ανεβάσει στροφές οι Πόντιοι.

17:40

37': Νέα ευκαιρία για τους γηπεδούχους! Καλό φαλτσαριστό σουτ του Καλαϊτζίδη, με δυσκολία διώχνει ο Σούλης.

17:39

37': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Λιόνης δίνει στον Συμελίδη, εκείνος κάνει σουτ από μέσα αριστερά και ο Σούλης αποκρούει.

17:36

Μόλις τρεις οι τελικές έως τώρα συνολικά στον αγώνα, οι δύο για τους γηπεδούχους.

17:32

Να παίζουν και από δεξιά ζητά στους παίκτες του ο Καλαϊτζίδης.

17:29

Πολύ προβλέψιμοι στην ανάπτυξή τους οι γηπεδούχοι.

17:25

Χωρίς ιδιαίτερο ρυθμό το ματς.

17:21

Δυσκολεύεται να κρατήσει μπάλα η Παναχαϊκή.

17:17

Έχουν τον έλεγχο οι γηπεδούχοι.

17:13

11': Καλή η κομπίνα των γηπεδούχων, άστοχο το σουτ του Συμελίδη.

17:12

10': Σούλης αντί Σπανού για την Παναχαϊκή.

17:10

7': Αποβάλλεται ο Βρονταράς, με 10 η Παναχαϊκή. Ο Χασομέρης έφευγε μόνος του, ο Βρονταράς βγήκε εκτός περιοχής, έπεσε και η μπάλα βρήκε στο χέρι του.