0
16:53

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:53

Δεύτερη σερί γκέλα για τον πρωτοπόρο Άρη, θα μπορούσε να πάρει τη νίκη στο φινάλε ο Παναιγιάλειος.

16:52

90'+5: Τέλος του αγώνα, 0-0.

16:52

90'+5: Τεράστια ευκαιρία στην εκπνοή για τον Παναιγιάλειο, ο Αρναρέλλης βγαίνει μόνος στην αντεπίθεση, αλλά θα πλασάρει άστοχα!

16:48

90'+2: Κεφαλιά του Σταματή, άουτ.

16:47

90'+1: Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο, ο Αρναρέλλης ξεπερνά στην αντεπίθεση τον Καντιμοίρη, που είχε βγει πολύ μακριά από την εστία του, και πλασάρει, πάνω στη γραμμή διώχνει ο Βαλεριάνος σε κόρνερ, που θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

16:47

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

88': Πασάς αντί Παυλίδη, τρίτη αλλαγή για τον Άρη.

16:44

88': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Πλατέλλα μετά από σουτ του Ντούνη.

16:43

87': Σουτ του Κριστέτο εντός περιοχής, πολύ άστοχο.

16:41

84': Κίτρινη στον Παυλίδη για κράτημα στον Μπρους.

16:39

82': Κίτρινη στον Ρέλλα.

16:37

80': Καπνίδης αντί Μουμίν, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

16:36

79': Διαμαρτυρίες των γηπεδούχων για χέρι του Σόουζα εντός περιοχής, έχει κάνει πρώτα όμως ο Αρναρέλλης χέρι, καμία αντίδραση από τον διαιτητή Πουλημά.

16:35

78': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο, Ντέμο αντί Γκούφα.

16:29

72': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πλατέλλα, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:28

72': Αρναρέλλης αντί Σκαρτσίλα, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο.

16:27

71': Διαμαρτύρονται οι «κίτρινοι» για πέναλτι σε κράτημα του Γκούμα στον Δεληζήση, δεν βλέπει παράβαση ο διαιτητής Πουλημάς.

16:27

70': Κόρνερ παραχωρεί ο Βλάχος για τον Άρη μετά από υπέροχη ενέργεια του Πλατέλλα.

16:25

69': Κριστέτο αντί Καζναφέρη, πρώτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο.

16:24

67': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΡΗ! Ο Πλατέλλας εκτελεί φάουλ από αριστερά, η μπάλα περνά από τον Τσάπαλο και βρίσκει στο αριστερό δοκάρι.

16:23

66': Κίτρινη στον Βλάχο για φάουλ στον Πλατέλλα.

16:22

65': Δυνατό σουτ του Μουμίν, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:21

65': Δυνατό μακρινό σουτ του Πλατέλλα, μπλοκάρει ο Τσάπαλος.

16:20

64': Σεντράρει ο Πλατέλλας από αριατερά, κεφαλιά του Διαμαντόπουλου, η μπάλα ψηλά άουτ.

16:17

61': Κόρνερ παραχωρεί ο Γκούμας για τον Άρη, θα προκύψει επιθετικό φάουλ του Διαμαντόπουλου στον Τσάπαλο.