1
16:59

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:58

Σπουδαία νίκη για τον Ατρόμητο που κάνει αποφασιστικό βήμα για τα προημιτελικά του θεσμού. Προσπάθησε ειδικά στο δεύτερο μέρος, αλλά δεν τα κατάφερε ο Αστέρας.

16:58

Λήξη του ματς! 0-1.

16:57

90'+6: Εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Ούμπιδες, η μπάλα λίγο άουτ.

16:56

90'+6: Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μενσά αντί του Ντιγκινί.

16:55

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Γιαννούλη.

16:52

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Μίρκοβιτς.

16:52

90'+1: Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:51

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

16:50

90': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιδες στη θέση του Ουάρντα.

16:49

88': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:48

88': Κίτρινη κάρτα στον Καλτσά.

16:48

87': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:47

87': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κυριακίδης στη θέση του Βασιλακάκη.

16:46

Ένταση ανάμεσα σε Τόνσο και Βασιλακάκη. Είναι έξαλλος ο σκόρερ του ματς, ισχυρίζεται ότι αντίπαλός του τον χτύπησε εκτός φάσης.

16:44

83': Κίτρινη κάρτα στον Ιγκλέσιας.

16:43

82': Κίτρινη κάρτα στον Ντιγκινί.

16:39

79': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελείται από τα δεξιά, μαζεύει ο Μίρκοβιτς.

16:37

76': Κεφαλιά του Μανιά προς τα πίσω μέσα από την περιοχή, έξω η μπάλα.

16:34

74': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Δουβίκας στη θέση του Ισνάλδο.

16:33

73': Μεγάλη διπλή ευκαιρία για τον Αστέρα. Γύρισμα τυ Καλτσά από τα δεξιά, ο Μίρκοβιτς διώχνει ασταθώς, ο Μανιάς πιάνει το σουτ, αλλά ο Χατζιησαΐας κόβει.

16:32

72': Κόρνερ για τον Αστέρα. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Ισνάλντο, δεν αποφέρει κάτι.

16:29

69': Σουτ του Ιγκλέσιας, άουτ η μπάλα.

16:28

68': Κίτρινη κάρτα στον Ισνάλδο.

16:23

63': Κόρνερ για τον Αστέρα. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Τσουκαλάς, δεν αποφέρει κάτι.

16:20

60': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Λάθος επιλογή από τον Μίρκοβιτς, καθώς βγάζει την μπάλα πλάγιο, αυτό εκτελείται άμεσα και ο Μανιάς χάει τεράστια ευκαιρία να στείλει την μπάλα στα δίχτυα σε κενή εστία.

16:17

57': Εκτελείται από τα αριστερά, ο Ρισβάνης πιάνει το σουτ από πλεονεκτική θέση μέσα στην περιοχή, αλλά το σουτ του περνά λίγο άουτ. Μεγάλη ευκαιρία.

16:17

56': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελείται από τα αριστερά, φέρνει νέο κόρνερ.

16:17

56': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ουάρντα από τα αριστερά, επεμβαίνει σωτήρια ο Αθανασιάδης.

16:15

55': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Ιγκόρ στη θέση του Μπέρτου.