1
21:20

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:20

Ήττα για τον Πανιώνιο. Μασούρας και Κόρμπος έχουν πάει να διαμαρτυρηθούν στον διαιτητή.

21:20

Σημαντική ανάσα για τους Βοιωτούς.

21:20

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Λεβαδειακό με 2-1.

21:17

21:16

90'+1: Στη θέση του Μπελγκαζουανί ο Ιωαννίδης για τον Λεβαδειακό.

21:12

Προσπαθεί να πιέσει ο Πανιώνιος χωρίς να κάνει κάτι ουσιαστικό.

21:08

83': Στη θέση του Σουμπίνιο ο Μεντί για τον Λεβαδειακό.

21:06

81': Στη θέση του Σιώπη ο Βουκελάτος για τον Πανιώνιο.

21:04

Ο Σουμπίνιο βγαίνει στην αντεπίθεση, βγάζει εξαιρετική κάθετη για τον Γιακουμάκη, εκείνος κερδίζει την κόντρα από τον Κότνικ και κάνει το 2-1.

21:03

78': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

21:03

77': Ο Χατζισαφί εκτελεί απευθείας φάουλ, ο Επασί χάνει την μπάλα, ο Ταπόκο πλασάρει άψυχα και ο Γάλλος μπλοκάρει.

21:01

76': Κίτρινη στον Λεονάρντο.

20:59

73': Ταπόκο αντί Σαββίδη για τον Πανιώνιο.

20:58

73': Κακό σουτ του Σουμπίνιο εκτός περιοχής, άουτ η μπάλα.

20:53

67': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, ο οποίος κερδίζει ένα ακόμη. Κακή η εκτέλεση του Χατζισαφί.

20:47

62': Μητρόπουλος αντί Νιάς για τον Λεβαδειακό.

20:46

Ο Σουμπίνιο εκτελεί κόρνερ στο πρώτο δοκάρι, ο Γιακουμάκης πηγαίνει πρώτος στην μπάλα και στη συνέχεια από κοντά ο Λεονάρντο ισοφαρίζει σε 1-1.

20:45

60': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

20:44

Ο Λάμπρου ανοίγει για τον Μασούρα, εκείνος αδειάζει τον Τσαμπούρη και με διαγώνιο σουτ εκτελεί για το 0-1.

20:44

58': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

20:41

56': Ο Μασούρας βγάζει τη σέντρα, ο Λάμπρου εκτελεί από το ύψος του πέναλτι και αστοχεί.

20:40

54': Στη θέση του Γεσίλ ο Ντουρμισάι για τον Πανιώνιο.

20:36

50': ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό! Απευθείας φάουλ από τον Σουμπίνιο, ο οποίος στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

20:34

49': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Μπελγκαζουανί βγάζει τη σέντρα, ο Γιακουμάκης πιάνει την κεφαλιά και ο Κότνικ αποκρούει. Εντελώς λανθασμένη η αντίδραση του Γκιοατά.

20:32

47': Κίτρινη στον Σαββίδη.

20:31

46': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Γιουσούφ κάνει το γύρισμα, ο Γιακουμάκης σουτάρει με τη μία και ο Κότνικ αποκρούει.

20:31

20:29

20:15

Λήξη πρώτου μέρους.

20:12

42': Καλό σουτ του Γιουσούφ εκτός περιοχής, με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει ο Κότνικ.

20:08

39': Ωραία αναπτύχθηκε ο Πανιώνιος, αλλά η σέντρα του Βλάχου ήταν κακή.

20:04

35': Σουτ στην κίνηση κάνει ο Νιας, βάζει την κόντρα ο Χατζισαφί.

20:02

Έχει πέσει ο ρυθμός.

19:58

28': Κίτρινη στον Σουμπίνιο.

19:57

27': Λάθος από τον Γκιοατά, η μπάλα φτάνει στον Μπελγκαζουανί και το σουτ του σταματά στα σώματα.

19:53

23': Ο Μασούρας εκτελεί κόρνερ, ο Μπανανά παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:52

22': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Μασούρας δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής και ο Επασί αποκρούει.

19:49

19': Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Γίνεται η σέντρα από δεξιά από τον Γιουσούφ, ο Γιακουμάκης πετιέται πρώτος παίρνει καρφωτή κεφαλιά και ο Κότνικ κάνει μεγάλη επέμβαση.

19:46

Στο 51-49% η κατοχή μπάλας για τους γηπεδούχους.

19:42

Πάνω στον Σουμπίνιο θέλει τον Κόρμπο ο Γρηγορίου.

19:40

10': Μακρινό και εντελώς άστοχο σουτ από τον Σουμπίνιο.

19:37

Δυνατό μαρκάρισμα του Ομπιόρα στον Σιώπη.

19:34

4': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Ο Σουμπίνιο το εκτελεί, ο Φαβάρο παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

19:30

19:27

19:23

Τρίποντο που θα τους πάει στο +3 από τον Αστέρα Τρίπολης αναζητούν οι Νεοσμυρνιώτες.

19:19

Θετικό αποτέλεσμα μετά από καιρό ψάχνουν οι Βοιωτοί που βρίσκονται πλέον αρκετά χαμηλά.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Λεβαδειακού με τον Πανιώνιο ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Επασί, Τσαμπούρης, Ζοάο Φαβάρο, Λεονάρντο, Αντιλεού, Νιάς, Ομπιόρα, Γιουσούφ, Σουμπίνιο, Μπελγκαζουανί, Γιακουμάκης.
Αναπ: Σωτηρίου, Καλτσάς, Μεντί, Ζαραδούκας, Ιωαννίδης, Καθάριος, Μητρόπουλος.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Κότνικ, Βλάχος, Γκιοατά, Μπανανά, Χατζισαφί, Σιώπης, Κόρμπος, Μασούρας, Σαββίδης, Λάμπρου, Γεσίλ
Αναπ: Μπαντής, Ντουρμισάι, Παπαγεωργίου, Σαραμαντάς, Σταυρόπουλος, Βουκελάτος, Ταποκό.
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών) Βοηθοί: Τουμπακάρης (Αθηνών), Σαμοΐλης (Αθηνών) 4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)