Καλό βράδυ από το a-sports.gr

19:11

Πρώτη γκέλα για τον Αστέρα Τρίπολης μετά από πέντε σερί νίκες. Παίρνει πολύτιμο βαθμό ο Παναιτωλικός σε δύσκολη έδρα.

19:10

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-0.

19:10

90'+5: Κίτρινη στον Ρόσα.

19:08

90'+4: Κίτρινη στον Τσοκάνη.

19:07

90'+3: Κεφαλιά του Τριανταφυλλόπουλου, η μπάλα φεύγει άουτ.

19:07

90'+3: Σουτ του Τόνσο και κόρνερ.

19:05

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:04

90' Κεφαλιά του Τόνσο, η μπάλα φεύγει άουτ.

19:03

88': Σουτ του Ιγκλέσιας εκτός περιοχής, πολύ άστοχο.

19:01

86': Τσιλιανίδης αντί Μουνάφο, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

19:01

86': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα, ο Τσοκάνης κόβει την τελευταία στιγμή το κοντινό πλασέ του Δουβίκα.

18:59

85': Μαρινάκης αντί Μάζουρεκ, τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

18:58

84': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Μπεχαράνο για φάουλ στον Τόνσο. Με 10 ο Παναιτωλικός.

18:54

80': Πολύ κακό το ματς στο δεύτερο μέρος...

18:50

76': Δουβίκας αντί Καλτσά, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:43

69': Μαντίντα αντί Ισνάλντο, πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:41

67' Κίτρινη στον Μπεχαράνο για φάουλ στον Ισνάλντο.

18:40

66' Κίτρινη στον Ιγκλέσιας για διαμαρτυρία. Αλληλοτραβήχτηκε με τον Μύγα ο Αργεντινός, σωστά δεν δίνει πέναλτι ο διαιτητής Μπλάνας.

18:38

64' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πάουλο, διώχνει με γροθιές ο Αθανασιάδης.

18:38

63': Τσοκάνης αντί Ρότσα, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

18:36

61': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Καλτσά.

18:32

57' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα, ο Τόνσο θα πάρει την ασίστ του Μανιά, θα βρεθεί μόνος προ του Κυριακίδη και θα πλασάρει, ο γκολκίπερ του Παναιτωλικού διώχνει με τα πόδια.

18:29

55' Κεφαλιά του Καλτσά υπό πίεση μετά από εκτέλεση κόρνερ του Τόνσο, περνά άουτ η μπάλα.

18:27

53': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τόνσο, πολύ άστοχη...

18:26

52' Κίτρινη στον Ρότσα.

18:20

47' Κίτρινη στον Μύγα για φάουλ στον Ισνάλντο.

18:19

46': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό, Κλέσιο αντί Μαρκόφσκι.

18:19

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.