0
18:57

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

18:56

Πρώτη απώλεια για τον Άρη στο φετινό πρωτάθλημα, με τον ΟΦΗ να καταφέρνει να φύγει με τον βαθμό της ισοπαλίας από το «Κλ. Βικελίδης».

18:55

Έξαλλος ο Νίκος Παπαδόπουλος έχει μπει μέσα στο γήπεδο. Προσπαθούν να τον πάνε στα αποδυτήρια οι άνθρωποι ασφαλείας.

18:54

Λήξη του ματς! 0-0.

18:50

90'+1: Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα δεξιά, ο Βαλεριάνος πιάνει το μακρινό σουτ, άουτ η μπάλα.

18:50

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

18:47

88': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Ρούσσος στη θέση του Παπαστεριανού.

18:47

87': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντούνης στη θέση του Πλατέλλα.

18:47

87': Εκτελείται από αριστερά το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

18:46

86': Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ. Ο Χαντί εκτελεί φάουλ έξω από την περιοχή, η μπάλα βρίσκει στο τείχος, η μπάλα ξαναφτάνει στον παίκτη του ΟΦΗ που ξανακάνει το σουτ διώχνει σωτήρια σε κόρνερ ο Καντιμοίρης.

18:44

83': Κίτρινη κάρτα στον Μπαργκάν.

18:40

80': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μιλούνοβιτς στη θέση του Παυλίδη.

18:38

78': Κίτρινη κάρτα στον Παυλίδη.

18:35

75': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα αριστερά, ο Διαμαντόπουλος γυρίζει με το κεφάλι μέσα στην περιοχή, αλλά κανείς δεν καταφέρνει να τη σπρώξει στα δίχτυα.

18:32

72': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Χαντί στη θέση του Λεάλ.

18:25

65': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Κουτσιανικούλης στη θέση του Κουσκουνά.

18:23

63': Κίτρινη κάρτα στον Μπούρμπο.

18:22

62': Καλή στιγμή για τον Άρη. Εκτέλεση φάουλ, ο Δεληζήσης πιάνει την κεφαλιά, οριακά άουτ η μπάλα.

18:20

Κάποιος από τις κερκίδες βρέχει με νερό τον βοηθό! Γίνονται συστάσεις από τα μεγάφωνα.

18:18

58': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη, αλλά η μπάλα περνά από όλους και καταλήγει άουτ.

18:16

56': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μπαργκάν στη θέση του Πασά.

18:15

56': Κίτρινη κάρτα στον Μπολάκη.

18:13

54': Σουτ του Παυλίδη από το ημικύκλιο, μαζεύει ο Στρέζος.

18:12

52': Σουτ του Διαμαντόπουλου πίσω από το ημικύκλιο, διώχνει ο Στρέζος.

18:09

49': Εκτελείται από τα δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Σόουζα που κάνει το μακρινό σουτ, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων του Στρέζου.

18:08

48': Δυνατό σουτ του Παυλίδη έξω από την περιοχή, έδιωξε σε κόρνερ ο Στρέζος.