16:53

16:53

Παραμένει πολύ χαμηλά η Κέρκυρα.

16:53

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ατρόμητο με 3-1. Πιάνει την ΑΕΚ στην κορυφή έστω και προσωρινά.

16:52

Ο Βασιλακάκης βλέπει εκτός θέσης τον Κουτζαβασίλη και με λόμπα γράφει το 1-3. Τρομερή έμπνευση!

16:52

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:49

16:48

90': Κίτρινη στον Κιβρακίδη για καθυστέρηση.

16:46

88': Στη θέση του Ούμπιντες ο Ζησόπουλος για τον Ατρόμητο. Υπερβολικά αργά βγήκε ο Αργεντινός.

16:45

Αψιμαχία ανάμεσα σε Μπάουμαν και Ρισβάνη.

16:41

Πιέζουν οι γηπεδούχοι ψάχνοντας την ισοφάριση.

16:37

Στη φάση του γκολ ο Ρισβάνης ήταν στο έδαφος και γι' αυτό υπήρξαν διαμαρτυρίες από τους Περιστεριώτες στη συνέχεια.

16:36

Τρομερό σουτ εκτός περιοχής του Σιόντη μετά το λάθος κοντρόλ του Καρασαλίδη και 1-2.

16:36

77': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

16:34

76': Κίτρινη στον Σιόντη.

16:31

73': Αναστασίου αντί Επστάιν για την Κέρκυρα.

16:29

70': Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Γεωργίου κάνει το γύρισμα και από καλή θέση ο Ιωάννου αστοχεί.

16:25

66': Ο Γκόμες βγάζει τη σέντρα, ο Αρτυματάς παίρνει την κεφαλιά και ο Γιαννιώτης μπλοκάρει.

16:22

64': Κόντος αντί Νούνες και Γεωργίου αντί Ζορμπά για την Κέρκυρα.

16:22

Ο Βασιλακάκης δίνει στον Ουάρντα, εκείνος εκτός περιοχής σουτάρει συρτά και στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνιά του Κουτζαβασίλη για το 0-2.

16:21

62': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:19

Βγαίνει η σέντρα από τον Γιαννούλη από αριστερά, απομακρύνει ο Ιωάννου, ο Μπουσουλάτζιτς δίνει στον Ουάρντα και εκείνος γυρίζει και εκτελεί για το 0-1.

16:18

59': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:16

Έχει πέσει λίγο ο ρυθμός.

16:12

53': Κίτρινη στον Χατζηισαΐα.

16:09

50': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Γίνεται η σέντρα από τον Μπουσουλάτζιτς, ο Ουάρντα πιάνει καρφωτή κεφαλιά από ιδανική θέση και ο Κουτζαβασίλης πραγματοποιεί μεγάλη επέμβαση.

16:05

46': Καρασαλίδης αντί Κυριακίδη για τον Ατρόμητο.

16:04

16:03

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:49

Λήξη πρώτου μέρους.

15:47

45'+1: Ωραία προσωπική ενέργεια από τον Νούνες, κάνει διαγώνιο σουτ και αστοχεί.

15:47

15:46

45': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:43

Ζαλάδα ένιωσε πριν λίγο ο Γκόμες, αλλά το ξεπέρασε γρήγορα.

15:41

39': Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Σέντρα από δεξιά, ο Μπάουμαν παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί για λίγο.

15:40

38': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο! Ο Γιαννούλης εκτελεί κόρνερ, η μπάλα παίρνει περίεργη τροχιά και χτυπά στην εξωτερική πλευρά της οριζόντιας δοκού.

15:38

37': Κίτρινη στον Γκόμες. Μάλλον για διαμαρτυρία, αφού το μαρκάρισμά του δεν ήταν για κάρτα.