Ακόμη μία ήττα για τον ουραγό Πλατανιά.

21:22

Ο ΠΑΟΚ παίρνει το διπλό με 1-0 και πιάνει στην κορυφή την ΑΕΚ.

21:21

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-1.

21:17

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:12

86': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Σάκχοφ αντί Κάνιας.

21:11

84': Στόιτσεφ αντί Παπανικολάου, τρίτη αλλαγή για τον Πλατανιά.

21:11

84' Κίτρινη στον Κάνιας για φάουλ στον Παπανικολάου.

21:08

80': Πατράλης αντί Στάμου, δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά.

21:07

79' Κίτρινη στον Στάμου για φάουλ στον Κουλούρη.

21:07

79' Σέντρα του Ουές, ο Γκρζέλτσακ σουτάρει στην κίνηση, άουτ η μπάλα.

21:04

76': Άλλο ένα κόρνερ για τον Πλατανιά με τον Ντεβέσα θα περάσει χωρίς κάτι αξιοσημείωτο.

21:01

74': Σουτ του Κουλούρη, ο Βάντερσον διώχνει σε κόρνερ. Αυτό θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

20:59

72': Μπίσεσβαρ αντί Κάμπος, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:57

70': Στανισάβλιεβιτς αντί Αγγελόπουλου, πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά.

20:54

66': Κόρνερ για τον Πλατανιά με τον Ντεβέσα, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:51

64': Τσίμιροτ αντί Μαουρίτσιο, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

20:48

61': Κίτρινη στον Βάντερσον για φάουλ στον Λημνιό.

20:46

59': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά, ο Παπανικολάου πλασάρει εντός περιοχής, διώχνει ο Πασχαλάκης σε κόρνερ. Αυτό θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

20:43

Ο Μαλεζάς ανοίγει το σκορ με προβολή εντός περιοχής ύστερα από κεφαλιά-πάσα του Κρέσπο, 0-1. Καλυπτόταν ο στόπερ του ΠΑΟΚ.

20:42

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:36

50': Πλασέ του Κουλούρη εντός περιοχής, διώχνει ο Κοκκαλάς.

20:36

50': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά, ο Πασχαλάκης κάνει τραγικό λάθος και ο Δημούτσος θα στείλει άουτ την μπάλα με σουτ από καλή θέση.

20:35

49': Κεφαλιά του Ντικαμονά μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Ντεβέσα, η μπάλα άουτ.

20:33

47': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, με τον Πέλκα να δίνει στον αφύλακτο Κάνιας, το πλασέ του οποίου από το ύψος του πέναλτι είναι άστοχο.

20:32

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.