Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:53

Η Σπάρτη παίρνει δίκαια τους τρεις βαθμούς.

16:53

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-0.

16:51

90'+3: Σουτ του Παναγιώτου από πλάγια θέση, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

16:50

90'+2: Δυνατό μακρινό σουτ του Γουόρντεν, διώχνει δύσκολα με γροθιές ο Ρίστιτς.

16:49

90'+1: Βοσκόπουλος αντί Πόζογλου, τρίτη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό.

16:48

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:41

84': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό, Ζιγκερίδης αντί Δούμτσιου.

16:40

83': Γραικός αντί Ράντι, τρίτη αλλαγή για τη Σπάρτη και αναγκαστική.

16:38

81': Ο Ράντι έχει τραυματιστεί και ζητά αλλαγή.

16:36

79': Εκτελεί κόρνερ για τον Πανσερραϊκό ο Πόζογλου, δεν προκύπτει κάτι αξιοσημείωτο.

16:32

75': Δεύτερη αλλαγή για τη Σπάρτη, Τσιμόντζι αντί Μπαρέττα.

16:30

73': Σουτ του Μπαρέττα εκτός περιοχής, πολύ άστοχο.

16:29

72': Κόρνερ για τη Σπάρτη, εκτελεί ο Γουόρντεν, διώχνει με γροθιές ο Ρίστιτς.

16:26

69': Σουτ του Μπαρέττα στην κίνηση μετά από ωραία πάσα του Ράντι, άστοχο.

16:25

68': Γουόρντεν αντί Μπέλη, πρώτη αλλαγή για τη Σπάρτη.

16:20

63': Γκέκας αντί Γιαξή, πρώτη αλλαγή για τον Πανσερραϊκό.

16:18

60': Και νέα μεγάλη ευκαιρία για τη Σπάρτη με τον Ράνο που θα σουτάρει από κοντά μετά από πάσα του Μπέλη, θα διώξει ξανά ο Ρίστιτς, με τον Μπαρέττα να μην μπορεί στην επαναφορά να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα.

16:17

59': Μεγάλη ευκαιρία για τη Σπάρτη, ο Μπαρέττας θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Ρίστιτς.

16:15

57': Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Πανσερραϊκός στο δεύτερο μέρος του αγώνα.

16:09

51': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πόζογλου, μπλοκάρει εύκολα ο Μακρυωνίτης.

16:07

50': Κίτρινη στον Οικονομόπουλο για φάουλ στον Γκούρτσα.

16:05

48': Κεφαλιά του Ρούτση μετά τη σέντρα του Δούμτσιου από δεξιά, περνά άουτ η μπάλα.

16:03

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.