Στην κορυφή ξανά η Ένωση μετά από αυτή τη νίκη.

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την ΑΕΚ με 3-1.

21:21

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:20

90': Μακρινό σουτ του Σιόντη, άουτ η μπάλα.

21:19

Ο Νούνες εκτελεί, σημαδεύει τη δεξιά γωνιά του Τσιντώτα και σκοράρει παρόλο που εκείνος έπεσε σωστά.

21:18

88': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

21:18

87: Κίτρινη στον Κονέ.

21:17

87': ΠΕΝΑΛΤΙ για την Κέρκυρα! Προσωπική ενέργεια από τον Νούνες, βουτάει εντός περιοχής και ο Σέζος δείχνει βούλα.

21:12

82': Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Μπάουμαν κάνει καλό σουτ εκτός περιοχής και ο Τσιντώτας διώχνει με το ένα χέρι.

21:08

78': Γιούσης αντί Μπακασέτα για την ΑΕΚ.

21:06

76': Απευθείας φάουλ του Μπακασέτα, άουτ η μπάλα.

21:05

75': Κίτρινη στον Αρτυματά.

21:02

71': Αρτυματάς αντί Μπαλάφα για την Κέρκυρα.

21:02

71': Αϊντάρεβιτς αντί Σιμόες για την ΑΕΚ.

20:59

69': Σουτ του Γκάλο εκτός περιοχής, αποκρούει ο Γιαννακόπουλος.

20:58

68': Κίτρινη στον Μπαλάφα.

20:56

Έχει πέσει ο ρυθμός.

20:53

62': Στη θέση του Χριστοδουλόπουλου ο Γιακουμάκης για την ΑΕΚ.

20:49

58': Κέβιν Ντιογκό αντί Αναστασίου για την Κέρκυρα.

20:47

Ο Γκάλο βγάζει τη σέντρα, ο Σπίνουλας διώχνει πάνω στον Κονέ και ο Αραούχο εκτελεί για το 3-0.

20:47

56': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:44

53': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Αραούχο δίνει στον Χριστοδουλόπουλο, εκείνος πάει να περάσει τον Γιαννακόπουλο, πλασάρει και ο τερματοφύλακας της Κέρκυρας αποκρούει.

20:41

50': Δοκιμάζει το πόδι του εκτός περιοχής ο Μπαλάφας, άουτ η μπάλα.

20:37

46': Νούνες αντί Επστάιν για την Κέρκυρα.