-
1
19:11

19:11

Για ένα ακόμη ματς ο ΠΑΣ Γιάννινα καταφέρνει να μείνει στην ισοπαλία αν και καλύτερος. Πολύτιμος ο βαθμός για τους φιλοξενούμενους.

19:11

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ. Αποδοκιμασίες από την κερκίδα.

19:09

90'+3: Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Εντυπωσιακή επέμβαση του Μελίσσα σε γυριστό του Γιάκου.

19:06

90': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Ο Ναδάλες κάνει το γύρισμα, ο Μαυροπάνος το πλασέ και ο Μελίσσας αποκρούει.

19:04

88': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Εκτελεί ο Ναδάλες στο πρώτο δοκάρι και η μπάλα απομακρύνεται.

19:03

Πιέζουν οι γηπεδούχοι.

18:59

84': Κίτρινη στον Χαλκιαδάκη.

18:58

82': Μακρινό σουτ του Γιάκου, άουτ η μπάλα.

18:55

79': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:54

Ο Πίτι εκτελεί φάουλ, ο Τσούκαλος παίρνει ανενόχλητος την κεφαλιά και νικά τον Βελλίδη για την ισοφάριση.

18:53

77': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

18:51

75': Φράγκος αντί Μπουλούλη για τη Λαμία.

18:48

72': Μπουκουβάλας αντί Αποστολόπουλου για τον ΠΑΣ.

18:47

70': Μακρινό σουτ του Πίτι, δεν βρίσκει στόχο.

18:45

69': Τσούκαλος αντί Βουό για τη Λαμία.

18:45

69': Κίτρινη στον Σκόνδρα.

18:43

67': Καλό σουτ του Χαλκιαδάκη από μακριά, άουτ η μπάλα.

18:41

Ο Ναδάλες εκτελεί κόρνερ, ο Μαυροπάνος παίρνει την κεφαλιά αμαρκάριστος και ανοίγει το σκορ.

18:40

64': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:39

63': Από εκτέλεση κόρνερ ο Βουό παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:37

61': Αντί του Σολτάνι ο Χαλκιαδάκης για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:36

60': Στο χέρι του Κουκόλη χτυπά η μπάλα, ακούσιο το θεωρεί ο Ευαγγέλου.

18:34

Έχει ενοχλήσεις ο Σολτάνι.

18:33

57': Στη θέση του Παπαργυρίου ο Καραγιάννης για τη Λαμία.

18:32

56': Μακρινό σουτ του Πίτι, μπλοκάρει ο Βελλίδης με δεύτερη προσπάθεια.

18:28

52': Κίτρινη στον Παπαργυρίου.

18:26

50': Ο Μαυροπάνος κάνει κεφαλιά, η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Ασίγκμπα και οι γηπεδούχοι διαμαρτύρονται για πέναλτι. Ο διαιτητής κρίνει πως δεν είχε πρόθεση.

18:23

Στο έδαφος ο Βουό, προσωρινή διακοπή.

18:21

46': Στη θέση του Μιχαήλ ο Σκόνδρας για τον ΠΑΣ.

18:21

18:19

Τράβηγμα στον δικέφαλο είναι η πρώτη εκτίμηση για τον Μιχαήλ.

18:18

18:04

Λήξη πρώτου μέρους.

18:03

18:01

43': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:59

41': Κόρνερ για τη Λαμία. Εκτελεί ο Πίτι και ο Βελλίδης μπλοκάρει.

17:57

39': Ο Βασιλαντωνόπουλος γυρνάει και σουτάρει από μέσα αριστερά, μπλοκάρει ο Βελλίδης.

17:53

35': Μακρινό σουτ του Γιάκου, ψηλά η μπάλα.

17:51

33': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Ο Γιάκος βγάζει μόνο του τον Κόντε, αλλά εκείνος δεν νικά τον Μελίσσα.

17:47

29': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Κόντε και Γιάκος αλλάζουν την μπάλα, ο δεύτερος σουτάρει από μέσα δεξιά και ο Μελίσσας αποκρούει.

17:46

Στο έδαφος ο Κουκόλης, μικρή διακοπή.

17:45

26': Ο Μπουλούλης κάνει την προσποίηση στον Μαυροπάνο, σουτάρει με το αριστερό και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:43

24': Μακρινό σουτ του Κόντε, άουτ η μπάλα.

17:41

23': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Το εκτελεί ο Ναδάλες, παίρνει την κεφαλιά ο Μαυροπάνος και μπλοκάρει εύκολα ο Μελίσσας.

17:39

21': Καλό σουτ από τον Μπλάζιτς, άουτ η μπάλα.

17:36

Να καλύπτουν σωστά τους μπακ ζήτησε από Τζημόπουλο και Μιχαήλ ο Πετράκης.

17:32

13': Κοντράρει το σουτ του Βασιλαντωνόπουλου, κόρνερ για τη Λαμία. Η μπάλα περνά απ' όλους, φτάνει στον Βασιλαντωνόπουλο, εκείνος κάνει το σουτ και ο Βελλίδης μπλοκάρει.

17:30

Προσπαθεί τώρα να ισορροπήσει η Λαμία.

17:26

Έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων οι γηπεδούχοι.

17:22

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:18

17:14

17:09

Να μείνει αήττητη για άλλο ένα ματς θέλει η Λαμία.

17:05

Την επιστροφή στις νίκες μετά τις διαδοχικές ισοπαλίες ψάχνουν οι Ηπειρώτες.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του ΠΑΣ Γιάννινα με τη Λαμία ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Βελλίδης, Αποστολόπουλος, Μιχαήλ, Μαυροπάνος, Τζημόπουλος, Ναδάλες, Λίλα, Γιάκος, Μανθάτης, Σολτάνι, Κόντε.
Αναπ: Γιαννίκογλου, Μπέριος, Χαλκιαδάκης, Γαρουφαλιάς, Σκόνδρας, Μπετρά, Μπουκουβάλας.
ΛΑΜΙΑ
Μελίσσας, Βασιλαντωνόπουλος, Κουκόλης, Ασίγκμπα, Παπαργυρίου, Όμο, Μπλάζιτς, Αναστασόπουλος, Μπουλούλης, Πίτι, Βουό.
Αναπ: Πίτκας, Καραγιάννης, Τσούκαλος, Λινάρδος, Αναστασιάδης, Κουτρομάνος, Φράγκος.
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών) Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Πυλαρινός (Ζακύνθου) 4ος: Κομίνης (Θεσπρωτίας)