4
-
1
21:06

90'+3': Λήξη της αναμέτρησης

21:04

90'+1': Κίτρινη κάρτα στον Νέσιντ

21:02

89' Ο Κωνσταντινίδης περνάει στο ματς στη θέση του Κίτσιου

21:02

89': Κίτρινη κάρτα στον Καμπάνταη

21:01

87': Ο Σαλπιγγίδης παραχωρεί τη θέση του στον Βούκιτς

20:57

84': Ο Ριβέρο περνάει στο ματς στη θέση του Μητρόπουλου

20:57

Ο Στοχ αναλαμβάνει την εκτέλεση και πετυχαίνει το δεύτερο προσωπικό του γκολ για το 4-1

20:57

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ

20:56

83': Πέναλτι για τον ΠΑΟΚ σε κράτημα του Κούρντι στον Στοχ, με τον άσο του Πανιωνίου να τιμωρείται με κίτρινη κάρτα

20:54

Ο Αραβίδης ανέλαβε την εκτέλεση και νικώντας τον Χακομπο μείωσε σε 3-1

20:54

81': ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο

20:53

80': Πέναλτι για τον Πανιώνιο μετά από χέρι του Σαλπιγγίδη

20:51

79': Ο Νέσιντ περνάει στο ματς στη θέση του Αθανασιάδη

20:48

Ο Στοχ τροφοδοτεί μέσα στην περιοχή τον Κίτσιου που με ψύχραιμο πλασέ νικάει τον Γιαννακόπουλο για το 3-0

20:48

76': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ

20:44

72': Ο Λάζνικ εκτελεί απευθείας φάουλ με τον Χακομπο να απομακρύνει με δυσκολία

20:44

72': Ο Καλτσάς παραχωρεί τη θέση του στον Λάζνικ

20:41

69': Ο Τζιόλης επιχειρεί το δυνατό σουτ με τον πορτιέρο του Πανιωνίου να διώχνει δύσκολα σε κόρνερ

20:40

68': Ο Στοχ εκτελεί απευθείας φάουλ με τον Γιαννακόπουλο να μπλοκάρει εύκολα στη δεξιά του γωνία

20:39

67': Κίτρινη κάρτα στον Παντίδο μετά από μαρκάρισμα στον Αθανασιάδη

20:33

61': Ο Κίτσιου επιχειρεί το σουτ με την μπάλα να καταλήγει αουτ

20:30

58': Ο Καμπάνταης στη θέση του Ντούνη

20:26

Ο Στοχ επιχειρεί τη σέντρα σουτ στέλνοντας με φάλτσο την μπάλα στα δίχτυα του Γιαννακόπουλου που αιφνιδιάζεται και την βλέπει στο βάθος της εστίας του

20:26

54': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ

20:25

53': Ο Στοχ κάνει το σουτ με την μπάλα να κοντράει και να καταλήγει κόρνερ

20:22

51': Με κίτρινη κάρτα τιμωρείται και ο Αθανασιάδης για δυνατό μαρκάρισμα

20:20

49': Κίτρινη κάρτα στον Στοχ για διαμαρτυρία

20:17

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

20:08

Μετά από ένα κακό από άποψη θεάματος πρώτο ημίωρο, ο ΠΑΟΚ κατάφερε σε μια από τις ελάχιστες φάσεις να ανοίξει το σκορ, απέναντι σε έναν καλά στημένο αμυντικά Πανιώνιο που φαίνεται απειλητικός στις αντεπιθέσεις

20:02

45': Λήξη του πρώτου μέρους

20:01

44': Κίτρινη κάρτα στον Μητρόπουλο

19:58

Μετά το γκολ και το 5λεπτο της πίεσης από τον ΠΑΟΚ ο Πανιώνιος προσπαθεί να "παγώσει" ξανά τον ρυθμό κερδίζοντας μέτρα στο κέντρο

19:50

33': Ο Στοχ από ευνοϊκή θέση επιχειρεί το δυνατό σουτ στέλνοντας την μπάλα άουτ

19:49

32': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννακόπουλο για διαμαρτυρία

19:48

Ο Λούκας βρίσκει τον Αθανασιάδη που με κεφαλιά τροφοδοτεί τον Σαλπιγγίδη ο οποίος με προβολή από κοντά κάνει το 1-0

19:48

31': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ

19:47

30': Ο Λούκας επιχειρεί τη σέντρα σουτ με την μπάλα να περνάει άουτ

19:42

25': Μετά από λάθος του Χακόμπο, ο Αραβίδης παίρνει την μπάλα και από πλάγια πλασάρει σε κενή εστία στέλνοντας την μπάλα άουτ

19:36

19': Ο Λούκας εκτελεί απευθείας φάουλ από καλή θέση αλλά η μπάλα σταματάει στο τείχος

19:28

11': Ο Λαμπρόπουλος παίρνει την κεφαλιά μετά από φάουλ του Μενδρινού με την μπάλα να περνάει άουτ

19:26

9': Η πρώτη καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ, με τον Αθανασιάδη να σουτάρει από καλή θέση μέσα στην περιοχή στέλνοντας την μπάλα άουτ

19:20

3': Ο Μενδρινός εκτελεί φάουλ και ο Χακόμπο διώχνει δύσκολα σε κόρνερ

19:17

1': Έναρξη του αγώνα

19:10

Λίγα λεπτά πριν την έναρξη της αναμέτρησης ο ΠΑΟΚ τίμησε τον Δημήτρη Παρίδη παλαίμαχο άσο της ομάδας

18:41

Εκτός αποστολής του ΠΑΟΚ ο Σωτήρης Νίνης λόγω μη αποστολής του πιστοποιητικού του δανεισμού του από την Ιταλική Ομοσπονδία με τον Τζανδάρη να παίρνει τη θέση του

Χακόμπο, Σκόνδρας, Κίτσιου, Κατσουράνης, Βίτορ, Τζιόλης, Κάτσε, Λούκας, Στοχ, Σαλπιγγίδης, Αθανασιάδης