2
17:05

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

17:04

Μεγάλο διπλό για την Παναχαϊκή, που με 16 βαθμούς προσπερνά στη δεύτερη θέση τον ΟΦΗ, ο οποίος γνωρίζει την πρώτη φετινή του ήττα και πέφτει στην τρίτη θέση με 14 βαθμούς.

17:04

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-2.

17:03

90'+4: Ευκαιρία για την Παναχαϊκή με τον Γκίνο που μπαίνει στην περιοχή και πλασάρει, ο Στρέζος αποκρούει.

17:03

90'+3: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Λεάλ, παίρνει ύψος η μπάλα, μπλοκάρει ο Βρονταράς.

17:01

90'+1: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ! Ψηλοκρεμαστή κεφαλιά του Χαντί μετά από σέντρα του Ποτουρίδη, βρίσκει την μπάλα ο Βρονταράς και αυτή σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

16:59

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:58

89': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή, ο Πολυχρόνης βρίσκει ανοργάνωτη την άμυνα του ΟΦΗ, δεν κάνει καλό σουτ όμως και η μπάλα περνά άουτ.

16:56

87': Ο ΟΦΗ ψάχνει το γκολ της ισοφάρισης, αλλά ανορθόδοξα και η Παναχαϊκή κρατά το υπέρ της 1-2.

16:49

80': Τρίτη αλλαγή για την Παναχαϊκή, Πολυχρόνης αντί Στεργίδη.

16:46

77': Κίτρινη στον Μπουτζίκο.

16:41

72': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Κουσκουνά.

16:40

71': Κόρνερ για τον ΟΦΗ που περνά ανεκμετάλλευτο.

16:39

70': Κίτρινη στον Φωτάκη για φάουλ στον Λεάλ.

16:38

69': Κόρνερ για την Παναχαϊκή, εκτελεί ο Φωτάκης, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:37

68': Δεύτερη αλλαγή για την Παναχαϊκή, Ελευθεριάδης αντί Αποστολόπουλου.

16:33

64': Κίτρινη στον Αποστολόπουλο.

16:30

61': Μπουτζίκος αντί Μουστακόπουλου, πρώτη αλλαγή για την Παναχαϊκή.

16:30

61': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Κουτσιανικούλης αντί Όγκμποε.

16:26

57': Σουτ του Αποστολόπουλου, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Στρέζος. Αυτό θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

16:25

56': Κίτρινη στον Μωραΐτη για φάουλ στον Ορτέγκα.

16:24

Ο Χαντί σεντράρει από αριστερά, άστοχη έξοδος του Βρονταρά και ο Κουσκουνάς σε κενή εστία γράφει το 1-2 με κεφαλιά.

16:24

55': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:23

54': Εκτελεί ο Ορτέγκα και νέο κόρνερ, που θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

16:22

53': Σέντρα-σουτ του Λεάλ, διώχνει σε κόρνερ ο Βρονταράς.

16:21

52': Σουτ του Στεργίδη εντός περιοχής, το εξουδετερώνει ο Στρέζος.

16:19

Από την εκτέλεση κόρνερ του Φωτάκη οι Κρητικοί δεν απομακρύνουν την μπάλα, αυτή καταλήγει πάλι στον Φωτάκη που σουτάρει και στην κίνηση ο Μακρυδημήτρης με τακουνάκι γράφει το 0-2.

16:18

50': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

16:17

49': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή, κοντινό σουτ του Μακρυδημήτρη, βάζει την κόντρα ο Ζιαμπάρης και κόρνερ.

16:16

47': Ο Χαντί δεν βρίσκει καλά την μπάλα από το σημείο του πέναλτι, απομακρύνουν οι αμυντικοί των Αχαιών.

16:14

Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Λεάλ αντί Πουρτουλίδη.

16:14

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.