1
17:01

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:01

Σπουδαίο τρίποντο για την Καλλιθέα, που είναι και η πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα. Ο Παναιγιάλειος ήταν φλύαρος και το πλήρωσε.

16:56

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Καλλιθέα - Παναιγιάλειος 2-1.

16:55

Και νέος τραυματισμός από πλευράς γηπεδούχων, είναι ο Γκέτσι κάτω τώρα. Προσωρινά με δέκα η Καλλιθέα.

16:53

90'+4: Κόρνερ για την Καλλιθέα από τα δεξιά πλασαριστα, Ταλέντο κάνει τη συρτή σέντρα, η μπάλα περνά παράλληλα της εστίας και καταλήγει πλάγιο...

16:51

Στο έδαφος τώρα τόσο ο σκόρερ του δεύτερου γκολ της Καλλιθέας όσο και ο γκολκίπερ της. Είναι σαφές πλέον το ροκάνισμα του χρόνου από τους γηπεδούχους... Ένα λεπτό σταματά το ματς και αρχίζει εκ νέου.

16:49

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:49

Ο Μίγγος έβγαλε εξαιρετική πάσα στον κενό χώρο στον Ταλέντο, ο οποίος προχωρά από θέση μέσα δεξιά, διαγώνιο σουτ και 2-1.

16:49

90': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

16:47

88': Οφσάιντ ο Σταματής, σωστή υπόδειξη.

16:46

87': Διαγώνιο σουτ Αρναρέλλη από θέση έξω αριστερά, άουτ.

16:45

86': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Ρέλλας στη θέση του Τσερκέζου, που δεν μπορεί να συνεχίσει τελικά από τον προηγούμενο τραυματισμό του.

16:44

Τώρα έχει χτυπήσει ο Βλάχος... Μικρή διακοπή, με δέκα προσωρινά οι φιλοξενούμενοι.

16:43

84': Σέντρα από τα αριστερά του Παπαγγέλη. κεφαλιά του Μίγγου, μαζεύει εύκολα ο Αθανασίου.

16:41

82': Διακοπή, καθώς έχει χτυπήσει και σφαδάζει ο Τσερκέζος... Στο λεπτό το ματς αρχίζει εκ νέου.

16:39

80': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο από τα δεξιά με τον Γεωργακόπουλο, η μπάλα δεν απομακρύνεται, κοντινή κεφαλιά από το δεύτερο δοκάρι του Σταματή, διώχνει σωτήρια ο Κουτογλίδης.

16:38

Λίγο πριν μπούμε στο τελευταίο 10λεπτο και πριν από τις καθυστερήσεις είναι φανερή η υπεροχή του Παναιγιάλειου.

16:35

76': Δύο αλλαγές μαζί για την Καλλιθέα. Οι Γκέτσι και Ξόμπλιος στις θέσεις των Σμυρλή και Μήλιου.

16:34

75': Επικίνδυνη παράλληλη σένρα του Κόκκορη, "καθαρίζει" ο τερματοφύλάκας των γηπεδούχων.

16:33

74': Ο Κουτογλίδης βγαίνει και προλαβαίνει τον επερχόμενο Γεωργακόπουλο από τα αριστερά της περιοχής της Καλλιθέας.

16:30

71': Ευθύβολο σουτ Γεωργακόπουλου από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει ο γκολκίπερ των γηπεδούχων.

16:28

69': Καλή στιγμή για τον Παναιγιάλειο. Σουτ Σταματή από τα αριστερά του ημικύκλιου, δύο μέτρα έξω από το αριστερό δοκάρι του Κουτογλίδη.

16:27

Εκτελεί από τα αριστερά ο Γεωργακόπουλος το κόρνερ, η μπάλα απομακρύνεται "τυφλά" και φτάνει στον Κόκκορη, μονοκόμματο σουτ έξω αό την περιοχή και στα δίχτυα, 1-1.

16:27

68': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

16:26

67': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο

16:23

Συννεφιά και ήδη η ορατότητα δεν είναι καλή στο "Γρηγόρης Λαμπράκης"...

16:22

63': Φάουλ για την Καλλιθέα από τα 30 μέτρα, ο Συριόπουλος επιλέγει να το κάνει απευθείας, απελπιστικά άουτ.

16:20

61': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Σταματής αντί Μπρους.

16:19

60': Φάουλ για τον Παναιγιάλειο με τον Αρναρέλλη από τα αριστερά, πολλά μέτρα άστοχο.

16:18

59': Πρώτη αλλαγή και για την Καλλιθέα. Ο Χοτζάλι αντί του Μάκου.

16:16

57': Ατομική προσπάθεια Ταλέντο από τα δεξιά, μπαίνει από τα πλάγια στην περιοχή του Παναιγιάλειου, σουτ, διώχνει ο Αθανασίου.

16:14

55': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Κόκκορης αντί του Σκαρτσίλα.

16:13

Ετοιμάζει την πρώτη διορθωτική κίνηση ο Παναιγιάλειος...

16:10

51': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο... Εκτελεί ο Γεωργακόπουλος από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:09

50': Κίτρινη στον Τσερκέζο.

16:08

49': Οφσάιντ ο Γεωργακόπουλος, ο οποίος σκοράρει στην εξέλιξη της φάσης. Σωστή υπόδειξη, ήταν εμφανώς εκτεθειμένος ο επιθετικός των φιλοξενούμενων.

16:06

47': Συρτό σουτ Μπρους από τα δεξιά του ημικύκλιου και στα όρια της περιοχής της Καλλιθέας, άουτ.