0
16:56

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:55

Μεγάλη νίκη για την Παναχαϊκή που υποχρεώνει τη Δόξα Δράμας στην πρώτη της ήττα και το πρώτο της γκολ στο φετινό πρωτάθλημα.

16:54

Λήξη του ματς! 1-0.

16:54

90'+7: Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελείται από τα αριστερά, αποφέρει ένα πλάγιο.

16:53

90'+6: Κίτρινη κάρτα στον Βρονταρά για καθυστέρηση.

16:52

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Κάσες.

16:52

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Λουμπαρδέα. Είναι η δεύτερη και αποβάλλεται.

16:51

90'+4: Ένταση στο φινάλε ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων. Ξεκίνησε από ένα φάουλ του Νατσιόπουλου στον Γκίνο.

16:48

Πέντε λεπτά καθυστερήσεις.

16:46

89': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Το εκτελεί με πάσα ο Αργυρόπουλος στον Γκίνο, κερδίζουν χρόνο οι Πατρινοί.

16:45

88': Κίτρινη κάρτα στον Μακρυδημήτρη.

16:43

86': Κίτρινη κάρτα στον Γουνδουλάκη.

16:43

86': Κόρνερ για τη Δόξα Δράμας. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Νατσιόπουλος, αρκετοί παίκτες μπαίνουν στη φάση, αλλά κανείς δεν μπορεί να τη στείλει προς τα δίχτυα.

16:38

82': Αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Νατσιόπουλος ση θέση του Σπυρόπουλου.

16:38

81': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Ελευθεριάδης στη θέση του Αποστολόπουλου.

16:37

56%-44% η κατοχή της μπάλας, υπέρ της Παναχαϊκής.

16:35

Προσπαθεί με επικίνδυνα γεμίσματα στην περιοχή να απειλήσεις στις αντεπιθέσεις η Παναχαϊκή, αλλά δεν τα καταφέρνει στην τελική προσπάθεια.

16:29

72': Κίτρινη κάρτα στον Σπυρόπουλο.

16:28

71': Σουτ του Αργυρόπουλου από το ύψος του ημικυκλίου έπειτα από γύρισμα του Στεργίδη, διώχνει ο Μένκα.

16:26

70': Καλό σουτ του Στεργίδη, ελέγχει και μπλοκάρει εύκολα ο Μένκα.

16:18

61': Διπλή αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Αργυρόπουλος στη θέση του Φωτάκη και ο Μπουτζίκος στη θέση του Μουστακόπουλου.

16:17

Διακοπή στο ματς, καθώς ο Μουστακόπουλος έχει πέσει στο έδαφος, αφού ζαλίζεται έπειτα από σύγκρουση. Θα γίνει αλλαγή, αποχωρεί με φορείο.

16:16

59': Αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Γουνδουλάκης στη θέση του Μαχαίρα.

16:15

58': Μακρινό σουτ του Μαχαίρα, δεν έχει πρόβλημα να μαζέψει ο Βρονταράς.

16:14

57': Κίτρινη κάρτα στον Λουμπαρδέα.

16:12

56': Κίτρινη κάρτα στον Γκότοβο.

16:05

48': Καλή στιγμή για τη Δόξα Δράμας. Ο Μπαϊκαρά μπαίνει ωραία από τα αριστερά και βγάζει στον Σπυρόπουλο, αλλά ο Βρονταράς βγάζει με το πόδι το σουτ του.

16:02

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

16:02

46': Αλλαγή για τη Δόξα Δράμας. Ο Ματσούκας στη θέση του Τσούτση.