Δεν αλλάζει κάτι το τρίποντο για τους Αιγιώτες, έχουν αποκλειστεί.

19:06

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Παναιγιάλειο με 1-0.

19:05

90'+4: ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ! Ο Κόκκορης στην αντεπίθεση κάνει σουτ εκτός περιοχής και σημαδεύει το αριστερό δοκάρι του Μπαντή.

19:03

90'+1: Μακρινό σουτ του Σταματή, άουτ η μπάλα.

19:02

18:58

87': Σουτάρει ο Σπιριντόνοβιτς από μέσα αριστερά και ο Αθανασίου μπλοκάρει την μπάλα.

18:55

84': Λανθασμένα σηκώνεται το σημαιάκι για οφσάιντ στον Σταματή.

18:52

81': Φάουλ εκτός περιοχής στον Μασούρα δεν δίνει ο Μπαλατσούκας και αυτό προκαλεί την έκρηξη στον πάγκο του Πανιωνίου.

18:49

78': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Γίνεται το γύρισμα από αριστερά, ο Ντουρμισάι παίρνει την κεφαλιά και ο Αθανασίου κάνει εντυπωσιακή επέμβαση.

18:48

77': Ο Γεσίλ εκτελεί κόρνερ, ο Κάργας παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:47

76': Στη θέση του Κριστέτο ο Κάναλς για τον Παναιγιάλειο.

18:46

75': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Γεσίλ δίνει για τον Μασούρα, εκείνος κάνει το πλασέ πέφτοντας και αστοχεί.

18:43

72': Ο Γεσίλ σουτάρει από μέσα αριστερά και ο Αθανασίου αποκρούει.

18:41

70': Ευκαιρία για τον Πανώνιο! Από κόντρες η μπάλα φτάνει στον Γεσίλ, εκείνος κάνει το σουτ και αστοχεί.

18:37

66': Δοκιμάζει το πόδι του ο Σπιριντόνοβιτς, άουτ η μπάλα.

18:37

65': Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο! Βαθιά μπαλιά για τον Κόκκορη, εκείνος κάνει το σουτ αμέσως από μέσα δεξιά και αστοχεί.

18:36

65': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Πανιώνιο. Στο τείχος η εκτέλεση του Σπιριντόνοβιτς.

18:33

62': Γκούμας αντί Γκούφα για τον Παναιγιάλειο.

18:31

60': Γεσίλ και Βλάχος μπαίνουν, Βουκελάτος και Σαραμαντάς βγαίνουν για τον Πανιώνιο.

18:29

58': Αποβάλλεται ο Κοντοχρήστος, με δέκα ο Παναιγιάλειος. Δύο κίτρινες σε έξι λεπτά πήρε.

18:27

57': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:23

52': Κίτρινη στον Κοντοχρήστο.

18:22

Ο Σταματής κάνει εξαιρετική μπαλιά χωρίς να βλέπει, ο Κόκκορης μπαίνει στην περιοχή και με ωραίο τελείωμα ανοίγει το σκορ.

18:21

50': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

18:21

50': Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο! Φεύγει στην πλάτη της άμυνας ο Κόκκορης, κάνει υπό πίεση σουτ από δεξιά και αστοχεί.

18:17

46': Ντέμο αντί Γαβριηλίδη για τον Παναιγιάλειο.

18:16

46': Σπιριντόνοβιτς αντί Γλυνού για τον Παναιγιάλειο.

18:16

18:16

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:01

Λήξη πρώτου μέρους.

18:01

44': Σουτ εκτός περιοχής από τον Βουκελάτο, κοντράρει η μπάλα και φεύγει λίγο έξω. Ο ίδιος εκτελεί και το κόρνερ, ο Παπαγεωργίου παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:58

42': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:56

Πολλές οι ημιτελείς προσπάθειες των δύο ομάδων.

17:52

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Παναιγιάλειος στα τελευταία λεπτά.

17:48

32': Απευθείας φάουλ του Βουκελάτου, ψηλά η μπάλα.

17:46

30': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Εκτελεί ο Μασούρας και η μπάλα απομακρύνεται.

17:43

27': Σε θέση οφσάιντ ο Γλυνός, οριακή η φάση. Ίσως και να καλυπτόταν, αλλά δεν βοηθά το τηλεοπτικό πλάνο γιατί η κάμερα δεν είναι στην ευθεία.

17:40

24': Αντεπίθεση για τον Παναιγιάλειο, ο Κριστέτο βγάζει τη σέντρα και ο Σταματής με κεφαλιά αστοχεί.

17:40

24': Κίτρινη στον Μασούρα γιατί βιάστηκε να εκτελέσει το φάουλ. Αυστηρή.

17:36

Δεν έχει ιδιαίτερο ρυθμό το ματς.

17:32

17': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Ο Μασούρας εκτελεί και ο Αθανασίου μπλοκάρει.

17:29

Δεν είναι πολύς ο κόσμος στο γήπεδο.

17:25

10': Μακρινό σουτ του Κοκκόρη, δεν βρίσκει στόχο.

17:23

Αντώνης Μανίκας και Κυριάκος Σκούρας στις εξέδρες μεταξύ άλλων.

17:20

5': Σε θέση οφσάιντ ο Βουκελάτος, λανθασμένη η υπόδειξη.

17:19

3': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:16

17:15

Βραβεύεται ο αρχηγός του Πανιωνίου και πρόεδρος του ΠΣΑΠ Παναγιώτης Κόρμπος, ο οποίος πάντως δεν είναι στην αποστολή.

17:14

17:11

Στους 17 βαθμούς η θερμοκρασία στο Αίγιο.

17:09

Τρίποντο πρωτιάς ψάχνουν οι Νεοσμυρνιώτες, οι οποίοι θα είναι δεδομένα στην επόμενη φάση.

17:05

Πρώτο ματς στη μετά Κουρμπανά εποχή για τους Αιγιώτες, οι οποίοι έχουν αποκλειστεί από το Κύπελλο. Ο Γκουτσίδης, πάντως, δεν κάθεται στον πάγκο και αναλαμβάνει τυπικά από αύριο.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Παναιγιάλειου με τον Πανιώνιο ξεκινά στις 17.15.

Αθανασίου, Ρέλλας, Βλάχος, Στίκας, Κοντοχρήστος, Γαβριηλίδης, Μπρους, Κριστέτο, Κόκκορης, Γκούφας, Σταμάτης
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Μπαντής, Παπαγεωργίου, Κάργας, Σταυρόπουλος, Σαραμαντάς, Πινιώτης, Σαββίδης, Μασούρας, Βουκελάτος, Γλυνός, Ντουρμισάι
Αναπ: Αστράς, Σπιριντόνοβιτς, Οικονομίδης, Γεσίλ, Πλέγας, Μπανανά, Βλάχος
Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας) Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Φραγκούλης (Πρέβεζας) 4ος: Κολυτας (Κέρκυρας)