-
0
21:27

21:27

Στους «16» του Κυπέλλου η ΑΕΛ, αφού έληξε χωρίς νικητή και το ματς της Παναχαϊκής με τον Παναθηναϊκό.

21:25

90'+6: Λήξη του αγώνα, 0-0.

21:25

90'+6: ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΛ από κεφαλιά του Μπούσδρα, παραλίγο αυτογκόλ!

21:19

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:17

89': Καρρίκι αντί Φλεβάρη, δεύτερη αλλαγή για την ΑΣΑ.

21:16

88': Κόκκινη κάρτα με δεύτερη κίτρινη για τον Κωνσταντινόπουλο, καθώς εμπόδισε τη γρήγορη εκτέλεση ενός πλάγιου άουτ.

21:15

86': Ο Γιαννιτσάνης σπαταλά άλλη μία ευκαιρία με σουτ από το ύψος του πέναλτι, που είναι άστοχο.

21:14

84': Ο Γρατσάνης κακώς δεν καταλογίζει πέναλτι για την ΑΕΛ σε παρατεταμένο τράβηγμα της φανέλας του Ναζλίδη από τον Μασούρα.

21:11

82': Ο Ναζλίδης βρίσκει δίχτυα και υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ μάλλον λανθασμένα, φαίνεται να καλύπτεται έστω και για λίγο ο φορ της ΑΕΛ.

21:10

82': Ο Ναζλίδης πασάρει στον Γιαννιτσάνη, σουτ από δεξιά εντός περιοχής, μπλοκάρει στη γωνία του ο Κατσικάς.

21:09

80': Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΛ, Γιάννης Μασούρας αντί Ρέντζα.

21:06

78': Κίτρινη στον Παπαευθυμίου για φάουλ στον Μπάλλα.

21:04

75': Κίτρινη στον Ρέντζα για τράβηγμα της φανέλας του Παπαευθυμίου.

21:03

74': Μακρινό σουτ του Περόνε, μπλοκάρει ο Κατσικάς.

21:02

73': Κίτρινη στον Κωνσταντινόπουλο για φάουλ στον Γιαννιτσάνη.

20:58

69': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Φλεβάρη.

20:58

69': Διαμαρτύρεται για πέναλτι ο Γιαννιτσάνης σε μαρκάρισμά του από τον Μπούσδρα, σωστά δεν δίνει κάτι ο διαιτητής Γρατσάνης.

20:57

68': Από μία κίτρινη σε Περόνε και Ναζλίδη.

20:53

64': Πλασέ του Κρίζμαν, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:52

63': Να μια καλή στιγμή με την άστοχη κεφαλιά του Ναζλίδη εντός περιοχής ύστερα από σέντρα του Κόντορ από αριστερά.