4
16:53

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:52

Δεν χωρά ιδιαίτερη κριτική το ματς, με τον Ατρόμητο να είναι σαφώς ανώτερος και να παίρνει εύκολη νίκη και πρόκριση με 4-0. Περιμένει πλέον τί θα γίνει στο άλλο ματς του ομίλου ανάμεσα σε Κέρκυρα και Τρίκαλα για να δει αν θα είναι και στην κορυφή.

16:51

Λήξη του ματς! 0-4.

16:47

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

16:44

87': Επιχειρεί ένα δυνατό σουτ ο Χατζηισαΐας, πάνω από τα δοκάρια.

16:42

Απλά περιμένουν να τελειώσει το ματς οι παίκτες των δύο ομάδων.

16:37

80': Σέντρα - σουτ του Ούμπιντες, στην αγκαλιά του Γιακουμή.

16:35

78': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Ντοράγκι στη θέση του Τριανταφυλλάκου.

16:33

Ο Ούμπιντες εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά, ο Μενσά πιάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:33

75': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:32

75': Εκτελείται και φέρνει νέο κόρνερ.

16:31

74': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελείται με κοντινή πάσα για τον Ουάρντα, ο Ούμπιντες πιάνει το σουτ, διώχνει σε κόρνερ ο Γιακουμής.

16:24

Μικρή διακοπή, καθώς ο Γιακουμής πονά στη μέση.

16:22

65': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο 16χρονος Μανδάς στη θέση του Μίρκοβιτς. Ο νεαρός γκολκίπερ γίνεται ο νεότερος παίκτης που αγωνίζεται σε επίσημο ματς με την ομάδα του Περιστερίου και καταχειροκροτείται.

16:22

65': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Δεν αποφέρει κάτι.

16:18

61': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Κατσίκης στη θέση του Μπαρέττα.

16:15

57΄: Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μενσά στη θέση του Ντάουντα.

16:13

Έχει πέσει ο ρυθμός του ματς στην επανάληψη, αφού ο Ατρόμητος έχει πάρει από νωρίς αυτό που ήθελε.

16:07

50': Σουτ του Οικονομόπουλου, πολύ άουτ η μπάλα.

16:04

47': Μακρινό σουτ του Νιάρου, άουτ η μπάλα. Πρώτη τελική για τη Σπάρτη!

16:03

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

16:02

46': Αλλαγή για τη Σπάρτη. Ο Μάγκας στη θέση του Ζουλιώτη.

16:02

46': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Καρασαλίδης στη θέση του Μάντσον.