2
19:10

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr

19:09

Λήξη του αγώνα. Η Ξάνθη πέρασε με 1-2 από τις Σέρρες τριπλασιάζοντας τις νίκες της.

19:08

90+3': Ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό. Σουτ του Πόζογλου από την αριστερή γωνία της μεγάλης περιοχής, μόλις άουτ η μπάλα.

19:06

Ο Γκέκας γυρίζει ωραία στον Ζιγκερίδη και εκείνος με δυνατό σουτ από το ύψος του πέναλτι, στέλνει πρώτα τη μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και μετά στα δίχτυα.

19:05

90+1': ΓΚΟΛ για τον Πανσερραϊκό.

19:03

90' Απίστευτη χαμένη ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό. Μετά από κεφαλιά του Πόζογλου και... καραμπόλες, η μπάλα στρώνεται στον Ζιγκερίδη, ο οποίος μόνος στη μικρή περιοχή στέλνει τη μπάλα ψηλά άουτ.

19:02

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

18:56

82': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Έξω ο Γκούρτσας, μέσα ο Ζιγκερίδης.

18:48

75': Ωραία κάθετη του Γκούρτσα στον Γκέκα, προλαβαίνει ο Γκαραβέλης και μπλοκάρει.

18:42

69': Γυρίζει ωραία ο Μπαξεβανίδης, ο Λ. Ορφανίδης σουτάρει από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και άουτ.

18:41

67': Αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Γκέκας αντί του Φουσού.

18:40

66': Σκοράρει ο Γκούρτσας, αλλά είναι σε εμφανή θέση οφσάιντ.

18:38

65': Αλλαγή για την Ξάνθη. Έξω ο Ρότσε, μέσα ο Σαμπανίδης για την Ξάνθη.

18:38

64': Εκτέλεση κόρνερ του Ιωαννίδη από αριστερά, κεφαλιά του Τσελεπίδη, άουτ.

18:35

60': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Κώστας παίρνει τη θέση του Ντε Λούκας.

18:34

60': ΓΚΟΛ για τη ΞΑΝΘΗ. Ο Π. Ορφανίδης ευστοχεί από την άσπρη βούλα.

18:33

59' ΠΕΝΑΛΤΙ για την Ξάνθη. Σέντρα του Π. Ορφανίδη, ο Καπτέλι κάνει χέρι και ο ρέφερι καταλογίζει σωστά την εσχάτη των ποινών.

18:23

49': ΔΟΚΑΡΙ για την ΞΑΝΘΗ. Εκπληκτικό, φαλτσαριστό σουτ του Λ. Ορφανίδη εκτός περιοχής, η μπάλα στο αριστερό δοκάρι της εστίας τους Ρίστιτς.

18:21

48': Σουτ του Π. Ορφανίδη μέσα από την περιοχή, λίγο άουτ.

18:20

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

18:20

46': Αναγκαστική αλλαγή και για την Ξάνθη. Στη θέση του Κάστρο, ο Μπαξεβανίδης.

18:19

46': Αναγκαστική αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Έξω ο Παπουτσογιαννόπουλος, μέσα ο Καπτέλι.