Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:23

Πολυτιμότερος του ματς δικαιολογημένα ψηφίστηκε ο Λιβάγια.

21:23

Στην κορυφή και πάλι η Ένωση μετά από αυτή τη νίκη. Τελευταίος σταθερά ο Πλατανιάς.

21:23

Λήξη αναμέτρησης, 3-0 το τελικό σκορ.

21:22

90'+2: Μακρινό σουτ του Κονέ, άουτ η μπάλα.

21:20

21:18

89': Απευθείας φάουλ από τον Χριστοδουλόπουλο, διώχνει με γροθιές ο Κοκκαλάς.

21:15

20.586 εισιτήρια κόπηκαν σε αυτό το ματς όπως ανακοινώθηκε από τα μεγάφωνα.

21:11

82': Στανισάβλιεβιτς αντί Ντεβέσα για τον Πλατανιά.

21:08

79': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΚ! Ο Χριστοδουλόπουλος εκτελεί κόρνερ, ο Κονέ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στο αριστερό δοκάρι του Κοκκαλά.

21:05

76': Στη θέση του Μπακασέτα ο Κονέ για την ΑΕΚ.

21:04

75': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Χριστοδουλόπουλος μπαίνει από αριστερά στην περιοχή, κάνει το πλασέ και ο Κοκκαλάς αποκρούει με το αριστερό πόδι. Άουτ στέλνει στη συνέχεια την μπάλα ο Λόπες.

21:02

73': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Ο Χριστοδουλόπουλος εκτελεί, ο Κοκκαλάς απομακρύνει και το σουτ του Γκάλο σταματά στα σώματα.

21:01

71'; Γιακουμάκης αντί Λιβάγια για την ΑΕΚ.

20:57

68': Μακρινό σουτ του Μπακασέτα, μπλοκάρει σε δεύτερο χρόνο ο Κοκκαλάς.

20:56

67': Μπούντνικ αντί Ενσικουλού για τον Πλατανιά.

20:54

65': Στη θέση του Πατράλη ο Παπανικολάου για τον Πλατανιά.

20:53

Ωραία σέντρα από τον Λόπες, ο Μπακασέτας πιάνει καρφωτή κεφαλιά και γράφει το 3-0.

20:53

63': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:51

61': Μακρινό σουτ του Μπακάκη, η μπάλα σκάει μπροστά στον Κοκκαλά, ο οποίος πέφτει και αποκρούει.

20:47

58': Ο Γκάλο βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Χριστοδουλόπουλος παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

20:47

57': Ο Χριστοδουλόπουλος ελίσσεται από δεξιά εντός περιοχής, κάνει και το σουτ και αστοχεί.

20:46

56': Μακρινό σουτ του Αϊντάρεβιτς, άουτ η μπάλα.

20:42

53': Απευθείας φάουλ από τον Μπακασέτα, άουτ η μπάλα.

20:39

Ο Μπακασέτας δίνει στον Λιβάγια, εκείνος φέρνει την μπάλα μπροστά του και από το ημικύκλιο εκτελεί για το 2-0.

20:39

49': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:37

48': Ο Λιβάγια κλέβει, ο Χριστοδουλόπουλος κάνει το σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής και αστοχεί.

20:35

46': Λαμπρόπουλος αντί Τσόσιτς για την ΑΕΚ.

20:35

20:32

20:17

Λήξη πρώτου μέρους.

20:12

Ο Γαλανόπουλος κάνει την κάθετη, ο Λιβάγια προσπαθεί με τακουνάκι να βρει τον Χριστοδουλόπουλο, η μπάλα κοντράρει και του ξανάρχεται και από μέσα δεξιά ανοίγει το σκορ με διαγώνιο σουτ.

20:11

39': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:09

Δεν έχει ιδιαίτερο ρυθμό το ματς.

20:05

33': Κόρνερ κερδίζει ο Δημούτσος. Ο Ντεβέσα το εκτελεί προς τα έξω, ξαναπαίρνει την μπάλα και σημαδεύει τον Τσιντώτα.

20:03

31': Καλό σουτ του Γκάλο εκτός περιοχής, άουτ η μπάλα.

20:01

28': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί ο Μπακασέτας στο πρώτο δοκάρι και ο Αγγελόπουλος διώχνει.

19:58

26': Απευθείας φάουλ ο Χριστοδουλόπουλος, άουτ η μπάλα.

19:57

25': Κίτρινη στον Ουές.

19:56

24': Ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Μπακασέτας βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Χριστοδουλόπουλος παίρνει την κεφαλιά και ο Κοκκαλάς αποκρούει.

19:52

20': Ο Λόπες κάνει αδύναμο σουτ εκτός περιοχής και ο Κοκκαλάς μπλοκάρει.

19:48

16': Σουτ του Γκάλο εκτός περιοχής, αποκρούει ο Κοκκαλάς.

19:45

13': Κίτρινη στον Πατράλη.

19:45

13': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Ο Μπακασέτας εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

19:41

9': Κόρνερ για τον Πλατανιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:40

8': Μακρινό και εντελώς άστοχο σουτ του Αϊντάρεβιτς.

19:39

Ο Ρόκα έκρινε πως οι πολλοί παίκτες του δεν φορούν τα κατάλληλα παπούτσια και γι' αυτό ζήτησε από τον φροντιστή της ομάδας να πάει στα αποδυτήρια και να φέρει άλλα.