19:09

19:08

Δίκαιη και σχετικά άνετη η νίκη των Αρκάδων, η τρίτη σερί στο πρωτάθλημα.

19:07

90'+3: Λήξη του αγώνα, 2-0.

19:03

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

90' Σουτ του Κώτσιρα εντός περιοχής, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

18:58

84': Κώτσιρας αντί Καλτσά, τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:58

84': Σουτ του αφύλακτου στη μεγάλη περιοχή Καλτσά, περνά άουτ η μπάλα.

18:56

82': Σουτ του Σουμπίνιο, κανένα πρόβλημα για τον Αθανασιάδη.

18:54

80': Κίτρινη στον Μπελγκαζουανί.

18:51

78': Σουτ του Ιγκλέσιας, άουτ η μπάλα κι ενώ ο Δουβίκας βρίσκει αρχικά την μπάλα μετά από εκτέλεση κόρνερ του Καλτσά.

18:47

74': Ο Καλτσάς σουτάρει εντός περιοχής, ο Επασί διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ. Σπουδαία ευκαιρία για τον Αστέρα.

18:46

73': Τρίτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Ιωαννίδης αντί Μητρόπουλου.

18:44

70': Κεφαλιά του Νιάσε μετά από εκτέλεση κόρνερ του Γιουσούφ, μπλοκάρει εύκολα ο Αθανασιάδης.

18:43

69': Μακρινό σουτ στην κίνηση από τον Ιγκλέσιας, δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Επασί η μπάλα, καλή στιγμή για τον Αστέρα.

18:37

Ο Καλτσάς εκτελεί κόρνερ από δεξιά, ο Ιγκλέσιας πιάνει την κεφαλιά και η μπάλα στρώνεται στον Δουβίκα, που από κοντά νικά τον Επασί για το 2-0.

18:36

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

18:34

62': Κίτρινη στον Ζοάο Φαβάρο για φάουλ στον Δουβίκα.

18:34

61': Τσουκαλάς αντί Τσιλιανίδη, δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:33

60': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, κάθετη πάσα του Σουμπίνιο στον Καθάριο, που θα πλασάρει και ο Αθανασιάδης διώχνει την μπάλα.

18:29

56' Κίτρινη στον Τσιλιανίδη.

18:27

54': Εκτελεί φάουλ ο Σουμπίνιο, η μπάλα κοντράρει στο τείχος, ο Αθανασιάδης μπλοκάρει.

18:22

49': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Καθάριος αντί Ζαραδούκα.

18:21

49' Μακρινό σουτ του Νιάσε, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:18

46': Πρώτη αλλαγή και για τον Αστέρα Τρίπολης, Δουβίκας αντί Γκοντό.

18:18

46': Ζοάο Φαβάρο αντί του τραυματία Τριποτσέρη, πρώτη αλλαγή και αναγκαστική για τον Λεβαδειακό.

18:18

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.