-
2
16:57

16:57

Είχε τη νίκη στα χέρια του ο Πανιώνιος, αλλά στο φινάλε δέχτηκε μεγάλη πίεση και δεν άντεξε.

16:57

Ένα ακόμη ματς που δεν μπορεί να πάρει εκτός έδρας νίκη ο ΠΑΟΚ. Έδειξε ξανά λίγος μακριά από την Τούμπα.

16:56

Λήξη αναμέτρησης, 2-2 το τελικό σκορ.

16:54

Ο Βιεϊρίνια εκτελεί φάουλ, ο Μάτος παίρνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι και ισοφαρίζει σε 2-2. Η μπάλα πήγε αρχικά στο αριστερό δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυα.

16:53

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

16:52

90'+1: Ο Βιεϊρίνια εκτελεί φάουλ, ο Βαρέλα παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:51

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:51

90': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Χαμηλά η εκτέλεση του Λημνιού, απομακρύνεται η μπάλα.

16:48

87': Κίτρινη στον Γεσίλ για τον πανηγυρισμό του.

16:47

"Μας πήρες τα μυαλά, ρε Πανιώνιε" φωνάζει ο κόσμος.

16:47

Εξαιρετική ανάπτυξη από τους γηπεδούχους, ο Κόρμπος δίνει στον Γεσίλ, εκείνος γυρνάει και τελειώνει με το αριστερό για το 2-1.

16:46

86': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

16:45

84': Στη θέση του Κάμπος ο Λημνιός για τον ΠΑΟΚ.

16:44

84': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Ελ Καντουρί περνά μπαλιά στην πλάτη του Κάργα, ο Πρίγιοβιτς πλασάρει από το ύψος του πέναλτι και αστοχεί.

16:43

83': Μακρινό σουτ του Κάνιας, άουτ η μπάλα.

16:42

81': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:39

79': Σουτ στην κίνηση από τον Κάμπος, άουτ η μπάλα.

16:38

78': Αντί του Ντουρμισάι ο Γεσίλ για τον Πανιώνιο.

16:37

76': Από προσωπική ενέργεια του Μάτος η μπάλα φτάνει στον Πέλκα, εκείνος κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:36

75': Αδύναμο σουτ του Σπιριντόνοβιτς, εύκολα ο Ρέι.

16:35

74': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Μάτος βγάζει τη σέντρα, ο Πέλκας παίρνει την κεφαλιά και ο Κότνικ πραγματοποιεί πολύ καλή επέμβαση. Στη συνέχεια σουτ από πλάγια ο Πρίγιοβιτς, άουτ η μπάλα.

16:31

Σε τριάδα γυρνά την άμυνά του ο Γρηγορίου και αυτή είναι η "απάντηση" στο 4-4-2 του ΠΑΟΚ.

16:30

69': Στη θέση του Σαββίδη ο Κάργας για τον Πανιώνιο.

16:28

67': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:27

66': Πρίγιοβιτς αντί Μακ για τον ΠΑΟΚ.

16:26

65': Απευθείας φάουλ του Χατζισαφί, μπλοκάρει ο Ρέι.

16:23

62': Στη θέση του Τσίμιροτ ο Πέλκας για τον ΠΑΟΚ, ο οποίος αποδοκιμάζεται. Ακούγονται και υβριστικά συνθήματα. Πέρυσι υπενθυμίζεται πως είχε σκοράρει στο φινάλε στην Τούμπα, είχε δώσει τη νίκη στην ομάδα του και είχε πανηγυρίσει μετά δείχνοντας τα γεννητικά του όργανα.

16:23

62': Αδύναμο σουτ εκτός περιοχής του Κάνιας, άουτ η μπάλα.