1
16:54

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:53

Πρώτο γκολ και πρώτη νίκη για τα Τρίκαλα που αυτή τη φορά δεν άφησαν την καλή τους εμφάνιση να πάει στράφι. Πίεσε πολύ μετά το γκολ ο Παναιγιάλειος, αλλά δεν μπόρεσε να πετύχει έστω το γκολ της ισοφάρισης.

16:52

Λήξη του ματς! 0-1.

16:51

Πεσμένος στον αγωνιστικό χώρο ο Αποστολίδης, κερδίζει και χρόνο.

16:50

90'+3: Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Έχει κατέβει και ο Πολίτης. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Κριστέτο, μαζεύει με διπλη προσπάθεια ο Αποστολίδης.

16:48

90'+1: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκόλια, καλό, άουτ η μπάλα.

16:47

Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

16:44

87': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Γιαννίτσης στη θέση του Ντίνα.

16:37

80': Κίτρινη κάρτα στον Αρναρέλλη για θέατρο. Είναι η δεύτερη και αποβάλλεται. Αυστηρή η απόφαση, αφού όντως δεν υπάρχει πέναλτι, αλλά ο άσος του Παναιγιάλειου δεν «βουτάει», υπάρχει ελαφρύ τζαρτζάρισμα με τον Ντίνα.

16:36

79': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Γκούφας στη θέση του Μπρους.

16:35

78': Το εκτελεί ξανά ο Γκόλιας από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:34

77': Κόρνερ για τα Τρίκαλα. Το εκτελεί ο Γκόλιας από τα δεξιά, νέο κόρνερ.

16:33

76': Κίτρινη κάρτα στον Στίκα.

16:31

74': Κόρνερ για τα Τρίκαλα. Απευθείας η εκτέλεση του από τα δεξιά που προσπάθησε να αιφνιδιάσει, διώχνει με τις γροθιές ο Πολίτης, ο Ντίνας παίρνει το ριμπάουντ και κάνει το σουτ, αλλά οι αμυντικοί διώχνουν.

16:27

71': Κόρνερ για τα Τρίκαλα. Το εκτελεί ο Γκόλιας από τα δεξιά, η φάση σταματά για επιθετικό φάουλ του Βέρτζου. Δεν φαίνεται να υπάρχει κάτι τέτοιο, με τα Τρίκαλα να ζητούν, μάλιστα, πέναλτι. Υπερβολικές και οι δύο αποφάσεις.

16:26

70': Κόρνερ για τα Τρίκαλα. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Γκόλιας, δεν αποφέρει κάτι.

16:25

68': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Τσίπρας στη θέση του Τόμιτς.

16:23

67': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:20

64': Σουτ του Καπού μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Πολίτης.

16:18

62': Αναγκαστική αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Τεγούσης στη θέση του Τσιάρα.

16:17

Διακοπή, καθώς ο Τσιάρας έχει καθήσει κάτω ζητώντας αλλαγή. Προσπαθούν λίγο να κερδίσουν και χρόνο οι Τρικαλινοί...

16:16

59': Ζητάει πέναλτι ο Παναιγιάλειος, για χέρι του Βέρτζου σε προσπάθεια του Κριστέτο. Φαίνεται να είναι ακούσιο.

16:15

58': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Σταματής στη θέση του Γεωργακόπουλου.

16:14

57': Κίτρινη κάρτα στον Σκαρτσίλα.

16:11

55': Κίτρινη κάρτα στον Γαβριηλίδη.

16:11

54': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Κριστέτο στη θέση του Καζναφέρη.

16:05

48': Σουτ του Ανδρεόπουλου στην αντεπίθεση, άουτ η μπάλα.

16:04

47': Καλή μακρινή εκτέλεση φάουλ του Αρναρέλλη, διώχνει ο Αποστολίδης, η μπάλα μένει στην περιοχή, αλλά δεν μπορεί κάποιος να τη στείλει στα δίχτυα, αφού το γυριστό σουτ του Μπρους δεν βρίσκει στόχο.

16:04

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

16:03

46': Κίτρινη κάρτα στον Αρναρέλλη.