-
1
21:27

21:26

Εν πολλοίς δίκαιο το «Χ» στο Περιστέρι. Ο Ατρόμητος πιάνει ΑΕΚ και ΠΑΟΚ στην κορυφή, χωρίς εκτός έδρας νίκη παραμένει ο Παναθηναϊκός.

21:24

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:22

90'+4: Κίτρινη στον Ουάρντα για διαμαρτυρία ζητώντας πέναλτι για μαρκάρισμά του από τον Αυλωνίτη. Η φάση είναι ίδια με αυτή του Άλτμαν στη φάση του πέναλτι του ΠΑΟ, αλλά ο Μάνταλος την έκρινε διαφορετικά.

21:21

90'+3: Αποβάλλεται ο Κάναντι για διαμαρτυρία.

21:18

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:16

88': Χωρίς κάτι το αξιοσημείωτο από άλλη μία εκτέλεση κόρνερ του Ουάρντα.

21:15

87': Κίτρινη στον Σιλά για τράβηγμα στον Ούμπιντες.

21:11

83': Λαζαρίδης αντί Ντάουντα, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

21:09

82' Σουτ του Λουντ, η μπάλα κοντράρει και κόρνερ, που εκτελεί ο Χίλιεμαρκ και από το οποίο δεν προκύπτει κάτι.

21:08

79': Εκτελεί κόρνερ ο Ουάρντα, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:06

78' Σουτ από τον Χίλιεμαρκ, είναι άστοχο.

21:05

77' Σουτ του Τσάβες, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:04

76' Κίτρινη στον Μάντσον για φάουλ στον Άλτμαν.

21:04

76': Χατζηγιοβάνης αντί του τραυματία Καμπέσας, τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό και δεύτερη αναγκαστική.

21:02

74': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο, αντί του Βασιλακάκη ο Καρασαλίδης.

21:01

72': Τσάβες αντί Μολίνς, δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

20:59

70': Περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Ούμπιντες.

20:58

69': Σουτ του Ουάρντα, βάζει την κόντρα ο Αυλωνίτης και κόρνερ.

20:57

68': Αποβάλλεται σωστά με δεύτερη κίτρινη ο Κιβρακίδης για δυνατό φάουλ στον Λουντ.

20:55

67': Εκτελεί ο Χίλιεμαρκ, η κεφαλιά του Αυλωνίτη προ του Γιαννιώτη, άουτ η μπάλα, καλή στιγμή για τον ΠΑΟ.

20:54

66': Κόρνερ κερδίζει ο Ινσούα.

20:52

64': Κίτρινη στον Μολίνς για φάουλ στον Ρισβάνη.

20:51

63': Ούμπιντες αντί Μπουσούλατζιτς, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

20:50

62': Φαλτσαριστό σουτ του Λουντ, η μπάλα άουτ.

20:47

58': Ο Μολίνς δέχεται την ασίστ του Άλτμαν, κάνει κακό πλασέ εντός περιοχής, ο Χατζηισαΐας διώχνει την μπάλα, καλή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό.

20:42

53': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο από το γύρισμα του Μάντσον από δεξιά ο Ουάρντα δεν κάνει καλό πλασέ κι ενώ ήταν αφύλακτος στη μικρή περιοχή του ΠΑΟ.

20:40

51' Κεφαλιά του Χατζηισαΐα, μπλοκάρει ο Διούδης.

20:36

48' ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο! Θαυμάσιο μακρινό σουτ του Μάντσον, ο Διούδης αντιδρά υπέροχα και από τα δικά του χέρια η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

20:34

46': Χίλιεμαρκ αντί του τραυματία Μουνιέ, που φαίνεται ότι έχει πάθει θλάση, αναγκαστική η πρώτη αλλαγή του Παναθηναϊκού.

20:34

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.