Πολύτιμος βαθμός για τη Λαμία, αυτοκτονία για τον Απόλλωνα που έφτασε πολύ κοντά στο τρίποντο.

19:08

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

19:08

90'+5: Κίτρινη στον Παπάζογλου.

19:06

19:05

Ο Πίτι αναλαμβάνει την εκτέλεση, στέλνει την μπάλα στο κέντρο της εστίας και κάνει το 1-1.

19:04

90'+2: ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

19:03

90': ΠΕΝΑΛΤΙ για τη Λαμία! Ο Όμο μπαίνει στην περιοχή, κάνει την κοφτή ντρίμπλα στον Κύργια και ο τελευταίος τον ανατρέπει.

19:01

Φάουλ από τον Ανιέτε, η μπάλα περνά απ' όλους, ο Ελμπάζ κάνει τις προσποιήσεις σε Όμο και Παπαδόπουλο και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:01

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

19:01

87': Κίτρινη στον Κουκόλη.

18:57

84': Πολύ καλή αντεπίθεση για τη Λαμία, αλλά ο Τσόβιτς βγαίνει έγκαιρα και καθαρίζει.

18:56

84': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Κονέ εκτελεί κόρνερ, ο Κύργιας παίρνει την κεφαλιά και ο Παπαδόπουλος αποκρούει εντυπωσιακά.

18:53

81': Ο Κονέ εκτελεί κόρνερ, ο Μπιτζιμίν παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει εκτός.

18:52

80': Κίτρινη στον Κουτρομάνο.

18:51

79': Αντί του Ακόστα ο Βάντερσον για τη Λαμία.

18:50

78': Γύρισμα από τον Αλμπάνη, σουτ του Σιατραβάνη στην κίνηση και άουτ η μπάλα.

18:50

78': Κόβει καθαρά τον Αλμπάνη ο Κουκόλης, διαμαρτύρονται για πέναλτι οι γηπεδούχοι.

18:46

Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Απόλλων.

18:42

69': Ο Κονέ εκτελεί φάουλ, ο Ελμπάζ παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:39

67': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Ελμπάζ δίνει στον Αλμπάνη, εκείνος κάνει το σουτ εκτός περιοχής και ο Παπαδόπουλος πέφτει και αποκρούει.

18:38

66': Σιατραβάνης αντί Μάατσι για τον Απόλλωνα.

18:37

Στο έδαφος ο Βάντερσον, προσωρινή διακοπή.

18:35

63': Στη θέση του Παντελιάδη ο Αναστασόπουλος για τη Λαμία.

18:35

62': Μακρινό σουτ του Ελμπάζ, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Παπαδόπουλος.

18:34

Δεν έχει ρυθμό το δεύτερο μέρος.

18:31

58': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Κονέ εκτελεί φάουλ στο δεύτερο δοκάρι, ο Παπάζογλου από τη μικρή περιοχή παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:30

57': Ο Παντελιάδης κάνει φάουλ στον Ανιέτε και υπάρχουν διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους που ζητούν δεύτερη κίτρινη.

18:29

56': Κίτρινη στον Μπλάζιτς.

18:27

54': Κίτρινη στον Κούρο.

18:26

53': Κίτρινη στον Παντελιάδη.

18:25

52': Ελαμπάζ αντί Καστιγέχος για τον Απόλλωνα.

18:23

50': Πίτι αντί Λινάρδου για τη Λαμία.

18:18

18:17

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:03

18:01

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:57

42': Βγάζει τη σέντρα ο Κοντοές, βάζει την προβολή ο Καστιγέχος και η μπάλα φεύγει εκτός. Άουτ δόθηκε, έπρεπε κόρνερ.

17:55

40': Κίτρινη στον Βουό.

17:52

Από τα πλάγια προσπαθούν κυρίως οι γηπεδούχοι να αναπτυχθούν.

17:49

34': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Μάατσι κάνει κοφτή ντρίμπλα, σουτάρει από μέσα δεξιά και ο Ασίγκμπα διώχνει την τελευταία στιγμή.

17:48

Έντονος διάλογος ανάμεσα σε Βάντερσον και Κύργια.

17:46

30': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Κούρος εκτελεί απευθείας φάουλ και στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια.

17:43

28': Μακρινό και εντελώς άστοχο σουτ από τον Παπάζογλου.

17:39

24': Την τελευταία στιγμή κόβει τον Ανιέτε ο Ασίγκμπα.

17:37

Πατούν καλύτερα οι γηπεδούχοι.

17:34

19': Ωραία ενέργεια του Αλμπάνη, μπαίνει από αριστερά στην περιοχή, κάνει το σουτ και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.

17:32

17': Μακρινό σουτ του Μπλάζιτς, άουτ η μπάλα.

17:30

15': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα! Ο Κοντοές βγάζει τη σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Αλμπάνης βάζει την προβολή και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:26

10': Βγάζει σέντρα ο Κούρος, παίρνει την κεφαλιά ο Καστιγέχος και αστοχεί.

17:24

9': Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Μπλάζιτς δίνει στο Βουό, εκείνος πλασάρει αμαρκάριστος εντός περιοχής και ο Τσόβιτς διώχνει με το πόδι.

17:22

Στο έδαφος ο Παπάζολου, μικρή διακοπή.

17:20

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:16

17:13

Μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:10

Δεν είναι πολύς ο κόσμος στη Ριζούπολη.

17:07

Να μείνουν αήττητοι για ένα ακόμη παιχνίδι θα επιδιώξουν οι Φθιώτες.

17:04

Να διαγράψει την ήττα από την ΑΕΛ και να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα θέλει η "Ελαφρά Ταξιαρχία"

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Απόλλωνα Σμύρνης με τη Λαμία ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Τσόβιτς, Κοντοές, Κύργιας, Μπιτζιμίν, Κούρος, Παπάζογλου, Κονέ, Μάατσι, Ανιέτε, Αλμπάνης, Καστιγέχος
Αναπ: Χουάντερσον, Ντάσιος, Κιταμπάλα, Σιατραβάνης, Μενδρινός, Ελμπάζ
ΛΑΜΙΑ
Παπαδόπουλος, Κουτρομάνος, Ασίγμπα, Κουκόλης, Παντελιάδης, Όμο, Μπλάζιτς, Λινάρδος, Βασιλαντωνόπουλος, Βάντερσον, Βουό
Αναπ: Μελίσσας, Ακόστα, Τσούκαλος, Φράγκος, Πίτι, Μπουλούλης, Αναστασόπουλος
Διαιτητής: Στυλιαράς (Αιτ/νίας) Βοηθοί: Κουράκης (Ηρακλείου), Κολοσιώνης (Αιτ/νίας) 4ος: Γκάμαρης (Αθηνών)