Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:57

Πέντε στα πέντε με νέα ανατροπή ο Άρης, πρώτη φετινή ήττα για την Παναχαϊκή.

16:57

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-1.

16:55

90'+4: Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Πλατέλλα.

16:53

90'+2: Αποβολή για Σπανό και Φριλίγγο από πλευράς Άρη για διαμαρτυρία.

16:51

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:50

89': Κόρνερ για την Παναχαϊκή, εκτελεί ο Φωτάκης, η κεφαλιά του Λουμπαρδέα είναι άστοχη.

16:47

85': Κίτρινη στον Πλατέλλα για διαμαρτυρία.

16:45

84': Τρίτη αλλαγή και για την Παναχαϊκή, Κυνηγόπουλος αντί Μουστακόπουλου.

16:43

82': Μπούρμπος αντί του τραυματία Τζανακάκη, τρίτη αλλαγή για τον Άρη.

16:38

Εκτελεί το φάουλ από αριστερά ο Πλατέλλας, ο Δεληζήσης με κεφαλιά κερδίζει τον Βρονταρά και 2-1.

16:38

77': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:37

76': Κίτρινη στον Λουμπαρδέα για φάουλ στον Πλατέλλα.

16:36

74': Πλασέ του Κάσσου εντός περιοχής, μπλοκάρει ο Βρονταράς.

16:35

73': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη, Παυλίδης αντί Ντούνη.

16:32

70': Κάσσος αντί Καπνίδη, πρώτη αλλαγή για τον Άρη.

16:26

65': Σουτ του Γκίνο εντός περιοχής, βάζει το πόδι και διώχνει ο Δεληζήσης.

16:25

64': Γκέσιος αντί Μωραΐτη, δεύτερη αλλαγή για την Παναχαϊκή.

16:22

61': Ο Ντούνης σουτάρει, η μπάλα σταματά πάνω στον Καπνίδη.

16:16

54': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη, Μουμίν και Ντούνης συνεργάζονται ωραία, ο δεύτερος σεντράρει από αριστερά και ο Καπνίδης με προβολή στην κίνηση θα στείλει την μπάλα λίγο άουτ.

16:15

53': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Πλατέλλα.

16:14

52': Κίτρινη στον Πολυχρόνη για φάουλ στον Σόουζα.

16:11

49': Διπλή μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη, ο Ντούνης αρχικά νικιέται στο τετ α τετ από τον Βρονταρά, στη συνέχεια το σουτ του Καπνίδη θα σταματήσει στον Λουμπαρδέα.

16:09

47': Κίτρινη στον Φουρλάνο για φάουλ στον Πλατέλλα.

16:07

46': Πολυχρόνης αντί Αποστολόπουλου στην πρώτη αλλαγή της Παναχαϊκής.

16:07

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.