1
21:25

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:24

Πρώτη ήττα στο πρωτάθλημα για τον Ατρόμητο, ο οποίος δικαιολογείται να έχει πολλά παράπονα για τη διαιτησία.

21:24

Πολύτιμη νίκη για τους "ασπρόμαυρους", οι οποίοι πιάνουν την ΑΕΚ στην κορυφή.

21:24

Λήξη αναμέτρησης, 2-1 το τελικό σκορ υπέρ του ΠΑΟΚ.

21:23

90'+3: Κίτρινη στον Ρέι για καθυστέρηση.

21:19

21:18

89': Κίτρινη στον Πρίγιοβιτς.

21:18

88': Μπαστακός αντί Μπουσουλάτζιτς για τον Ατρόμητο.

21:16

86': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, ο οποίος κερδίζει ένα ακόμα. Εκτελεί ο Ούμπιντες και η μπάλα απομακρύνεται.

21:14

84': Στη θέση του Ελ Καντουρί ο Σάκχοφ για τον ΠΑΟΚ.

21:10

81': Μενσά αντί Βασιλακάκη για τον Ατρόμητο.

21:10

80': Πατάει περιοχή από αριστερά ο Κιβρακίδης, κάνει το σουτ και η μπάλα φεύγει εκτός.

21:08

78': Λημνιός αντί Μακ για τον ΠΑΟΚ.

21:04

74': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Πρίγιοβιτς, ο οποίος στη συνέχεια αστόχησε.

21:02

Ο Κουλούρης κάνει το γυριστό, η μπάλα κοντράρει, πάει στον Κάμπος, εκείνος σουτάρει και με κόντρα νικά τον Γιαννιώτη για το 2-1.

21:01

71': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:58

68': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Βιεϊρίνια εκτελεί κόρνερ, ο Μάτος παίρνει την κεφαλιά και πάνω στη γραμμή διώχνει ο Ρισβάνης.

20:55

65': Κίτρινη στον Βαρέλα.

20:55

65': Πρίγιοβιτς αντί Τσίμιροτ για τον ΠΑΟΚ.

20:53

64': Νάτσος αντί Στρούγγη για τον Ατρόμητο.

20:49

59': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Κάμπος βγάζει τη σέντρα, η μπάλα φτάνει στον Ελ Καντουρί, εκείνος κάνει το σουτ και ο Γιαννιώτης αποκρούει.

20:46

Δεν κρατάει μπάλα ο Ατρόμητος.

20:43

Δεν έχει ιδιαίτερο ρυθμό το ματς.

20:39

Το γκολ του Βιεϊρίνια ήταν το πρώτο του στη Σούπερ Λίγκα μετά τις 10 Δεκεμβρίου του 2011. Τότε και πάλι είχε σκοράρει στην Τούμπα με πέναλτι κόντρα στον Ατρόμητο.

20:35

20:34

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:20

Πρώτο γκολ που δέχεται ο Γιαννιώτης με τη φανέλα του Ατρομήτου. Μπήκε έτσι τέλος στο τρομερό σερί που έτρεχε. Είχε φτάσει στα 465 λεπτά.

20:19

Λήξη πρώτου μέρους.

20:19

Ο Βιεϊρίνια αναλαμβάνει την εκτέλεση και στέλνει από την άλλη τον Γιαννιώτη.

20:18

45': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:18

45': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Στρούγγης πάει άτσαλα πάνω στον Μακ και o Παπαπέτρου βλέπει πέναλτι. Φάνηκε να βρίσκει μπάλα ο αμυντικός του Ατρομήτου.

20:14

41': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Ντάουντα βγαίνει αριστερά, κάνει το γύρισμα για τον Βασιλακάκη και ο τελευταίος αστοχεί από μέσα αριστερά.

20:13

40': Ο Κάνιας δοκιμάζει στην κίνηση το πόδι του και αστοχεί.

20:08

35': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Κάμπος βάζει ωραία σέντρα και ο Ελ Καντουρί από τη μικρή περιοχή στέλνει την μπάλα πολύ εκτός.

20:06

33': Ο Ντάουντα δίνει στον Ντιγκινί, ο οποίος φεύγει στην πλάτη της αμυνας και λανθασμένα σηκώνεται το σημαιάκι.

20:05

32': Ένα ακόμη κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Ο Βιεϊρίνια το εκτελεί προς τα έξω και η φάση περνά.

20:03

30': Κίτρινη στον Ντιγκινί.

20:01

Στο 70-30% η κατοχή μπάλας υπέρ του ΠΑΟΚ.

19:59

26': Ο Βϊεϊρίνια εκτελεί κόρνερ στο δεύτερο δοκάρι και η φάση σταματά για επιθετικό φάουλ του Κρέσπο.

19:57

24': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:55

Ο Ούμπιντες εκτελεί φάουλ από τα πλάγια, ο Στρούγγης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στην απέναντι γωνιά.

19:55

22': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:51

18': Ο Βιεϊρίνια εκτελεί φάουλ στο δεύτερο δοκάρι και ο Βαρέλα δεν πιάνει την μπάλα όπως θα ήθελε.

19:49

Δεν έχει ιδιαίτερα καλό ρυθμό το ματς.

19:45

Κακή μπαλιά του Κάμπος για τον Μακ και χάνεται η επίθεση για τον ΠΑΟΚ.

19:41

8': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

19:40

7': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Κάμπος βγάζει τη σέντρα, ο Κρέσπο παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

19:37

Στο γήπεδο βρίσκεται μεταξύ άλλων και ο Μιρτσέα Λουτσέσκου, πατέρας του Ραζβάν.

19:34

1': Σέντρα από τον Κάμπος, ο Μάτος παίρνει την κεφαλιά και ο Γιαννιώτης μπλοκάρει.

19:34

19:32

Ενός λεπτού σιγή για τα θύματα των πλημμυρών.

19:28

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:23

Να παραμείνουν η μοναδική αήττητη ομάδα της Σούπερ Λίγκας θέλουν οι Περιστεριώτες.

19:19

Μία ακόμη νίκη στην άδεια Τούμπα ψάχνουν οι "ασπρόμαυροι" για να πιάσουν κορυφή.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του ΠΑΟΚ με τον Ατρόμητο ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Ρέι, Μάτος, Κρέσπο, Βαρέλα, Βιεϊρίνια, Τσίμιροτ, Κάνιας, Κάμπος, Ελ Καντουρί, Μακ, Κουλούρης
Αναπ: Πασχαλάκης, Μαλεζάς, Δεληγιαννίδης, Σάχοβ, Κάτσε, Λημνιός, Πρίγιοβτς
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γιαννιώτης, Καρασαλίδης, Ρισβάνης, Μαντσόν, Στρούγγης, Ούμπιδες, Βασιλακάκης, Μπουσούλατζιτς, Κιβρακίδης, Ντιγκινί, Ντάουντα
Αναπ: Μίρκοβιτς Κυριακίδης, Νάτσος, Λαζαρίδης Μενσά, Μπαστακός, Ζησόπουλος
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών) Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δυτ. Αττικής), Σίπκας (Πέλλας) 4ος: Φωτιάς (Πέλλας)