3
16:56

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:55

Εξαιρετικός στο πρώτο ημίχρονο ο Εργοτέλης, αλλά δεν κράτησε το υπέρ του σκορ, ενώ φωνάζει μάλλον δίκαια και για το γκολ στο φινάλε.

16:54

Μεγάλη νίκη με ανατροπή για τον Άρη που διατηρεί το απόλυτο με 4 στα 4.

16:53

Λήξη του ματς! 2-3.

16:52

90'+5: Μακρινό σουτ του Καπνίδη, άουτ η μπάλα.

16:49

90'+2: Αδύναμο σουτ του Σταματάκου μέσα από την περιοχή, μαζεύει ο Καντιμοίρης.

16:48

5 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

88': Κίτρινη κάρτα στον Μπάτζιο.

16:44

Ο Ντούνης βγαίνει στην πλάτη της άμυνας και βγάζει στον Πλατέλλα που βγαίνει αμαρκάριστος και πλασάρει εύστοχα τον Λαδά για την ανατροπή. Διαμαρτύρονται για οφσάιντ οι γηπεδούχοι, ο Ντούνης φαίνεται να είναι οριακά μπροστά.

16:44

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:39

83': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Καπνίδης στη θέση του Πασά.

16:39

82': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Αγγελόπουλος στη θέση του Μπούζα.

16:35

78': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Νίκιτς στη θέση του Μουμίν.

16:33

77': Σουτ του Έφορντ από τα δεξιά, αποκρούει ο Καντιμοίρης.

16:33

76': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:29

Ο Διαμαντόπουλος εκτελεί το πέναλτι με απόλυτη ψυχραιμία και στέλνει την μπάλα δεξιά στα δίχτυα.

16:29

72': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:27

70': Κίτρινη κάρτα στον Σταμόπουλο.

16:26

70': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΡΗ! Ο Διαμαντόπουλος φεύγει στην αντεπίθεση, βγαίνει τετ α τετ, αλλά ο Λαδάς τον σταματά μετα πόδια, ο Πλατέλλας πάει να κάνει το σουτ, αλλά ο Σταμόπουλος πέφτει στα πόδια του και τον ανατρέπει. Σωστή απόφαση.

16:24

68': Κόρνερ για τον Εργοτέλη. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:23

66': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Πάτας στη θέση του Μπουρσέλη.

16:22

66': Μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Από το βολέ του Λαδά η μπάλα φτάνει στον Εντιαγέ που βγαίνει στην πλάτη της άμυνας, αλλά το πλασέ του στο τετ α τετ δεν είναι καλό και η μπάλα περνά άουτ.

16:22

65': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Εντιαγέ στη θέση του Μπουτσάκη.

16:20

63': Σουτ του Ντούνη από το ύψος της περιοχή, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:15

59': Μακρινή μπαλιά στον Πλατέλλα, εκείνος σεντράρει από τα δεξιά και ο Διαμαντόπουλος πιάνει την κεφαλιά μέσα στην περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:14

58': Σουτ του Πλατέλλα από το ημικύκλιο, άουτ η μπάλα.

16:10

Λάθος γύρισμα του Λαδά, με κανέναν αμυντικό να μην διώχνει την μπάλα, Ντούνης και Ιντζόγλου παίζουν ωραία το 1-2 και ο πρώτος σκοράρει με πλασέ.

16:10

53': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:08

51': Καλή στιγμή για τον Άρη. Ο Διαμαντόπουλος κάνει το σουτ στην κίνηση προ του Λαδά, μαζεύει ο Λαδάς.

16:04

48': Σουτ του Ντούνη, μαζεύει εύκολα ο Λαδάς.

16:03

47': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη. Ωραία προσπάθεια του Ντούνη από τα αριστερά, βγάζει την μπαλιά στον Διαμαντόπουλο μέσα στην περιοχή που κάνει το σουτ, διώχνει με τα ακροδάχτυλα ο Λαδάς.

16:02

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

16:02

46': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντούνης στη θέση του Κάσσου.