3
19:08

Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

19:07

Ο Αστέρας Τρίπολης πανηγυρίζει το πρώτο διπλό της σεζόν με 3-0 επί του Πλατανιά που παραμένει στην τελευταία θέση του βαθμολογικού πίνακα.

19:07

90+3': Τέλος του αγώνα!

19:07

90+3': Άτσαλη προβολή του Μανιά, άουτ.

19:03

+3' καθυστερήσεων

19:02

89': Τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα. Στη θέση του καταπληκτικού Τόνσο που καταχειροκροτείται από τους φίλους του Πλατανιά περνά ο Σελίν που είχε περάσει παλαιότερα από τον Πλατανιά.

18:59

6(2) - 9(5) οι τελικές προσπάθειες

18:58

84': Δυνατό σουτ του Ντεβέσα, άουτ.

18:56

82': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Τσουκαλάς περνά στη θέση του Καλτσά.

18:56

81': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Στη θέση του Δημούτσου περνά ο Φιλίπ Στανισάβλιεβιτς.

18:52

78': Κίτρινη κάρτα στον Ιγκόρ

18:47

73': Δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Γκρζέλτσακ περνά στο ματς αντί του Ενσικουλού.

18:46

Ο Τσιλιανίδης εκτελεί το κόρνερ χαμηλά στο πρώτο δοκάρι με τον Μανιά να αφήνει τη μπάλα και εκείνη να βρίσκει στον Μπούτνικ που κάνει το 3-0 με αυτογκόλ!

18:46

72': ΓΚΟΛ και 3-0 για τον Αστέρα!

18:45

71': Τέταρτο κόρνερ στο ματς για τον Αστέρα.

18:43

69': Πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα. Στη θέση του Γκοντό περνά ο Μανιάς.

18:40

Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά.

18:32

59': Πρώτο κόρνερ στο ματς για τον Πλατανιά από δεξιά. Ο Κοροβέσης εκτελεί πλασαριστά για τον Δημούτσο και ο Αθανασιάδης παίρνει το φάουλ από τον Ντικαμονά.

18:28

Στα Περιβόλια ξεκίνησε να βρέχει.

18:23

49': Σουτ του Ντεβέσα εντός περιοχής βρίσκει σε ετοιμότητα τον Αθανασιάδη.

18:22

48': Σέντρα του Ντεβέσα και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει στην κεφαλιά του Στάθη.

18:19

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο!