21:23

21:23

Αγχώθηκε, αλλά νίκησε δίκαια ο Ολυμπιακός.

21:22

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-1.

21:19

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

90': Κεφαλιά του Γιακουμάκη, την εξουδετερώνει ο Προτό.

21:17

89': Ο Ανσαριφάρντ αιφνιδιάζεται και κάνει την προβολή, μπλοκάρει ο Επασί.

21:17

89': Σίλβα αντί Μητρόπουλου, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

21:16

88': Κίτρινη στον Ομπιόρα.

21:13

Μακρινό σουτ του Κούτρη, ο Επασί αιφνιδιάζεται από τα φάλτσα, δεν αντιδρά σωστά και η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα, 2-1.

21:12

84': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:11

83': Ροκανίζουν το χρόνο οι Βοιωτοί με καθυστερήσεις...

21:10

82': Ο Τζούρτζεβιτς σουτάρει από το ύψος του πέναλτι μετά από σέντρα του Ελαμπντελαουί από δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:08

80': Τζούρτζεβιτς αντί Φορτούνη, τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:05

77': Μάρτινς αντί Ταχτσίδη, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:02

74': Κερδίζει κόρνερ ο Φορτούνης, το εκτελεί ο ίδιος, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:01

73': Σουτ του Σεμπά εντός περιοχής, άουτ η μπάλα.

21:01

72': Κεφαλιά του Ομπιόρα, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

20:59

71': Ο Γιακουμάκης βγαίνει στην αντεπίθεση και πλασάρει, ο Προτό διώχνει και ο Κούτρης παραχωρεί κόρνερ.

20:57

Ο Γιακουμάκης με κεφαλιά αξιοποιεί την εκτέλεση κόρνερ του Τσαμπούρη από δεξιά και φέρνει το ματς στα ίσα (1-1).

20:57

68': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

20:55

67': Κόρνερ παραχωρεί ο Σισέ, ο Προτό θα διώξει δύσκολα σε νέο μετά την εκτέλεση του Σουμπίνιο.

20:50

62': Χωρίς κάτι αξιοσημείωτο περνούν δύο σερί κόρνερ για τους Πειραιώτες.

20:49

61': Ο Ανσαριφάρντ θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Επασί, ο οποίος θα διώξει σε κόρνερ και το σουτ του Ελαμπντελαουί.

20:48

60': Σεμπά αντί Καρσελά, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

20:46

58': Σουμπίνιο αντί Ζαραδούκα, πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό.

20:44

56': Σουτ του Μητρόπουλου, μπλοκάρει ο Προτό.

20:43

55': Ο Κούτρης σεντράρει από αριστερά, αποκρούει ο Επασί την προβολή του Ανσαριφάρντ στην κίνηση.

20:41

53': Ο Φορτούνης εκτελεί, αλλά στέλνει την μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Επασί. Χάνεται η ευκαιρία για το 2-0.

20:40

52': Κίτρινη στον Τριποτσέρη.

20:40

52': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Τριποτσέρης ανατρέπει τον Κούτρη εντός περιοχής.

20:38

50': Εκτελεί κόρνερ ο Γιουσούφ, μπλοκάρει ο Προτό.

20:38

50': Γυριστή κεφαλιά του Φαβάρο περνά παράλληλα από την εστία.

20:37

49': Σουτ του Γιακουμάκη, κοντράρει η μπάλα και κόρνερ.

20:33

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.