0
16:59

Καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:58

Χωρίς νίκη και χωρίς γκολ παραμένουν οι Θεσσαλοί, δεύτερο εκτός έδρας «Χ» για τον ΟΦΗ.

16:58

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-0.

16:57

90'+3: Σουτ του Γροντή, μπλοκάρει εύκολα ο Στρέζος.

16:56

90'+2: Κίτρινη στον Νάστο για τράβηγμα στον Καπό.

16:54

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:51

88': Δυνατό σουτ του Πάνου, διώχνει με τις γροθιές ο Στρέζος, για να ακολουθήσει σουτ του Μπουντόπουλου από πλάγια θέση και η μπάλα φεύγει άουτ.

16:50

87': Κόρνερ για τα Τρίκαλα.

16:49

86': Κίτρινη στον Ρούσσο.

16:48

85': Ευκαιρία για τα Τρίκαλα, ατομική προσπάθεια και σουτ του Μπουντόπουλου, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:45

82': Κίτρινη στον Ανδρεόπουλο για φάουλ στον Κουτσιανικούλη.

16:43

80': Τρίτη αλλαγή και για τον ΟΦΗ, Ρούσσος αντί Παπατόλιου.

16:42

78': Μίλιεβιτς αντί Τσιάρα, τρίτη αλλαγή για τον ΑΟΤ.

16:41

78': Ο Παπαστεριανός πλασάρει από επίκαιρη θέση, άουτ η μπάλα σε πολύ καλή ευκαιρία για τον ΟΦΗ.

16:35

72': Άλλο ένα κόρνερ για τους Θεσσαλούς, που περνά κι αυτό ανεκμετάλλευτο.

16:35

71': Δεύτερη αλλαγή για τον ΑΟΤ, Μπουντόπουλος αντί Τσίπρα.

16:34

70': Πλασέ στην κίνηση από τον Ανδρεόπουλο, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Στρέζος.

16:32

68': Μακρινό σουτ του Πάνου, πολύ άστοχο.

16:32

68': Κίτρινη στον Χαντί.

16:31

67': Κόρνερ κερδίζει ο ΑΟΤ, με τον Χαντί να διώχνει την μπάλα μετά τη σέντρα του Ντίνα από δεξιά.

16:29

66': Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Κουτσιανικούλης αντί Κουσκουνά, που χειροκροτείται από τους οπαδούς των γηπεδούχων λόγω της διετούς θητείας του στην ομάδα.

16:27

63': Κίτρινη στον Γκόλια για φάουλ στον Ορτέγκα.

16:26

62': Πρώτη αλλαγή για τα Τρίκαλα, Γροντής αντί Τζόκιτς.

16:20

56': Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Παπατόλιο.

16:16

53': Κερδίζει κόρνερ ο Καπός για τον ΑΟΤ, εκτελεί ο Γκόλιας, περνά δίχως κάτι το αξιοσημείωτο.

16:16

52': Σουτ του Όγκμποε, άουτ.

16:11

47': Κάτι μεταξύ σέντρας και σουτ από τον Χαντί, περνά άουτ η μπάλα.

16:10

46': Κόρνερ κερδίζουν τα Τρίκαλα, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Γκόλια.

16:09

46': Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Όγκμποε αντί Μάνου.

16:09

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.