23:37

23:36

Πανηγυρίζουν οι Κροάτες και τα ακούν.

23:35

Εκτός τελικής φάσης του Μουντιάλ η Εθνική, δεν μπόρεσε έστω να πάρει τη νίκη γοήτρου.

23:35

Θερμό χειροκρότημα από τον κόσμο και «Ελλάς Ελλάς»...

23:34

90'+2: Λήξη του αγώνα, 0-0.

23:33

90'+1: Μίτροβιτς αντί Μόντριτς, τρίτη αλλαγή για την Κροατία.

23:33

90'+1: Πλασέ του Πέλκα εντός περιοχής μετά από ωραία προσπάθεια του Γιαννιώτα από δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

23:33

Όρθιοι οι θεατές τραγουδούν τον εθνικό μας ύμνο...

23:30

88': Φαλτσαριστό σουτ του Κράμαριτς, άστοχο.

23:28

87': Ωραίο σουτ του Ταχτσίδη στην κίνηση, μπλοκάρει σε δύο χρόνους ο Σούμπασιτς.

23:27

86': Ρέμπιτς αντί Πέρισιτς, δεύτερη αλλαγή για την Κροατία.

23:25

Συγκινητική εικόνα... Με πατερίτσες και έχοντας μαζί του τον Μπακάκη στις εξέδρες ο Μάνταλος.

23:24

82': Σουτ του Φορτούνη, κοντράρει η μπάλα και κόρνερ από το οποίο δεν προκύπτει κάτι αξιοσημείωτο.

23:21

79': Ο Ταχτσίδης σουτάρει μέσα από την περιοχή, ο Τοροσίδης όμως είναι εκτεθειμένος πριν δώσει στον Πέλκα που σκοράρει, ορθή υπόδειξη οφσάιντ.

23:20

78': Πέλκας αντί Μήτρογλου, τρίτη αλλαγή για την Εθνική, πονάει στη μέση ο 29χρονος φορ.

23:20

78': Πρώτη αλλαγή για την Κροατία, Κράμαριτς αντί Κάλινιτς.

23:15

73': Φλύαρη η υπεροχή της Εθνικής, δεν ανησυχεί η κροατική άμυνα.

23:08

66': Ο Γιαννιώτας κάνει το γύρισμα από δεξιά, καραμπόλα σε Λόβρεν και Βίντα, μπλοκάρει ο Σούμπασιτς.

23:03

61': Υπόδειξη οφσάιντ στον Γιαννιώτα, ορθή.

23:01

59': Φορτούνης και Γιαννιώτας αντί Χριστοδουλόπουλου και Μπακασέτα, δύο αλλαγές μαζεμένες για την Εθνική.

23:01

58': Καλή ευκαιρία για την Εθνική, σουτ του Μήτρογλου εκτός περιοχής, η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι.

22:55

53': Πιέζει η Εθνική για ένα γκολ, όχι ορθόδοξα και με ηρεμία πάντως...

22:53

52': Κερδίζει κόρνερ ο Χριστοδουλόπουλος, τίποτα και σε αυτή την περίπτωση από την εκτέλεση του ίδιου.

22:53

51': Εκτελεί φάουλ ο Μπακασέτας, διώχνει σε κόρνερ ο Βρσάλικο από το οποίο δεν προκύπτει κάτι για την Εθνική.

22:51

49': Παραχωρεί κόρνερ ο Τοροσίδης μετά από επικίνδυνη πάσα του Μόντριτς, το εκτελεί ο ίδιος ο Κροάτης άσος, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:50

48': Σουτ του Μπρόζοβιτς, άστοχο.

22:47

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.