0
16:58

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:57

Με δύο κεφαλιές του Διαμαντόπουλου, ο ανώτερος Άρης πήρε τη νίκη και έκανε το 3 στα 3. Συνεχίζει να αγνοεί τη νίκη η αθηναϊκή ομάδα, που βελτιώθηκε αισθητά στο δεύτερο ημίχρονο.

16:56

Λήξη του ματς! 2-0.

16:55

90'+3: Σουτ του Τζανακάκη από τα δεξιά μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:53

Τρία λεπτά καθυστερήσεις.

16:51

89': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:50

88': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μαραγκός στη θέση του Πλατέλλα.

16:47

85': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Τουρούκης στη θέση του Καντέ.

16:46

84': Καλή στιγμή για τον Άρη, παράλληλη σέντρα από τα δεξιά, αλλά ο Διαμαντόπουλος δεν προλαβαίνει να τη στείλει στα δίχτυα.

16:43

80': Σουτ του Διαμαντόπουλου, μαζεύει εύκολα ο Κορωνάκης.

16:40

Ο Πλατέλλας βγάζει στον Πασά στα αριστερά και εκείνος βγάζει τη σέντρα, με τον Διαμαντόπουλο να πιάνει την κεφαλιά και να διπλασιάζει τα τέρματά του και αυτά του Άρη.

16:40

77': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:38

75': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:36

74': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Το εκτελεί ο Μάκο από τα αριστερά, η μπάλα στο πρώτο δοκάρι, κερδίζει πλάγιο η Καλλιθέα.

16:33

71': Ωραία προσπάθεια του Ταλέντο απο τα αριστερά και σουτ από το ύψος της περιοχής, άουτ η μπάλα.

16:31

69': Διπλή αλλαγή για τον Άρη. Ο Παυλίδης στη θέση του Μπαργκάν και ο Βαλεριάνος στη θέση του Μπούρμπου.

16:30

68': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Πλατέλλας, αποφέρει πλάγιο.

16:29

66': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Γκέτσι στη θέση του Χοτζάλι.

16:27

64': Πολύ καλό σουτ του Πλατέλλα από μακριά, σωτήρια επέμβαση του Κορωνάκη σε κόρνερ. Εκτελείται από τα αριστερά στο πρώτο δοκάρι, αποφέρει ένα πλάγιο.

16:20

57': Κίτρινη κάρτα στον Καντέ.

16:20

57': Κίτρινη κάρτα στον Πλατέλλα.

16:14

51': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Ταλέντο, η μπάλα φτάνει στον Μίγγο που κάνει το σουτ, μαζεύει δύσκολα ο Καντιμοίρης.

16:12

50': Κίτρινη κάρτα στον Πασά.

16:09

47': Ευθύβολο σουτ του Ταλέντο αρκετά έξω από την περιοχή, μαζεύει ο Καντιμοίρης.

16:08

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

16:08

46': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Μάκο στη θέση του Μήλιου.