1
16:54

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας! Καλό απόγευμα σε όλους!

16:53

Η Παναχαϊκή επικρατεί με 2-1 του Εργοτέλη και παραμένει στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα της Β' Εθνικής.

16:53

90+4': Τέλος του αγώνα!

16:52

90+3': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή! Ο Λαδάς νικά τον Γκίνο σε τετ-α-τετ!

16:51

90+2': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται σωστά ο Εντιαγιέ.

16:49

+4' καθυστερήσεων

16:49

90': Κίτρινη κάρτα στον Σωτηράκο

16:47

88': Τρίτη αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Πάτας αντικαθιστά τον Μπουτσάκη.

16:42

84': Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Στη θέση του Μπούζα περνά ο Αγγελόπουλος.

16:40

82': Δεύτερο κόρνερ για τον Εργοτέλη με τον Βρονταρά να επεμβαίνει ψύχραιμα.

16:38

79': Κίτρινη κάρτα στον Μωραΐτη.

16:37

Κάθετη πάσα του Γκίνο στον Μωραΐτη που πλασάρει τον Λαδά στην έξοδο!

16:37

78': ΓΚΟΛ και 2-1 για την Παναχαϊκή!

16:34

75': Κίτρινη κάρτα για τον Φουρλάνο.

16:33

74': Ο δεύτερος βοηθός Αρμάκολας υποδεικνύει σωστά το οφσάιντ στον Μωραΐτη.

16:32

73': Ο Λουμπαρδέας αντικαθιστά τον τραυματία Μουστακόπουλο για την Παναχαϊκή που ολοκληρώνει τις αλλαγές της.

16:31

73': Ο Σταματάκος περνά εκτός για τον Εργοτέλη και ο Εντιαγιέ περνά στο ματς κάνοντας το επίσημο ντεμπούτο του.

16:29

70': Σε θέση οφσάιντ σωστά υποδεικνύεται ο Μωραΐτης.

16:27

69': Ο Φωτάκης σκοράρει αλλά είναι εκτεθειμένος και υποδεικνύεται σωστά το οφσάιντ.

16:26

67': Μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη! Ο Σταματάκος ελίσσεται από αριστερά και ο Έφορντ πλασάρει ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι της Παναχαϊκής!

16:25

66': Ο Μπουτσάκης εκτελεί φάουλ πάνω από το οριζόντιο δοκάρι!

16:24

66': Δικαιολογημένη η κίτρινη κάρτα στον Μακρυδημήτρη που ανατρέπει τον Κάιπερς ελάχιστα έξω από την μεγάλη περιοχή των γηπεδούχων.

16:21

5(2) - 10(6) οι τελικές

16:20

62': Ο Φουρλάνος εκτελεί φάουλ αρκετά μέτρα μακριά από την εστία του Λαδά.

16:19

61': Επιθετικό φάουλ και κίτρινη κάρτα παίρνει ο Σταμόπουλος.

16:18

60': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Έφορντ στην πρώτη λανθασμένη υπόδειξη του ματς.

16:17

59': Κίτρινη κάρτα στον Κυνηγόπουλο

16:15

56': Μακρινό σουτ του Γκίνο, άουτ.

16:12

54': Σε θέση οφσάιντ ο Στεργίδης.

16:10

51': Απαντά ο Εργοτέλης! Ο Έφορντ φεύγει από αριστερά και πατά περιοχή για να πλασάρει διαγώνια και άουτ!

16:09

51': Μεγάλη ευκαιρία για την Παναχαϊκή! Ο Γκίνο πασάρει στον Κυνηγόπουλο με τον Λαδά να επεμβαίνει ψύχραιμα στο σουτ του νεαρού επιθετικού!

16:08

50': Δεύτερη αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Φουρλάνος περνά αντί του Αγουρίδη.

16:07

48': Συρτό σουτ του Σταματάκου, μαζεύει ο Βρονταράς.

16:05

47': Κίτρινη κάρτα στον Βογιατζή

16:05

46': Μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη! Ο Έφορντ ανοίγει στον Σταματάκο που φεύγει απέναντι στον Βρονταρά που αποκρούει με το σώμα!

16:04

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο!

16:02

46': Πρώτη αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Κυνηγόπουλος περνά στο ματς αντί του Αποστολόπουλου.