0
17:08

Ευχαριστούμε, που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

17:01

Μοιρασμένο το ματς. Στους 7 βαθμούς η Δόξα, πρώτος πόντος φέτος για τον ΑΟΤ μετά από τρεις αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα της Β' Εθνικής.

16:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Δόξα Δράμας - Τρίκαλα 0-0.

16:51

90'+2: Κίτρινη στον Ματσούκα.

16:50

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων στη Δράμα.

16:49

90': Μακρινό σουτ Μαχαίρα, μπλοκάρει ο Αποστολίδης.

16:46

87': Κόρνερ για τον ΑΟΤ με τον Γκόλια από τα αριστερά, διώχνουν οι γηπεδούχοι.

16:45

86': Σέντρα Ματσούκα από τα αριστερά, προβολή Λίτσκα, αλλά ο Αποστολίδης δεν αιφνιδιάζεται.

16:43

84': Και κίτρινη στον Λίτσκα.

16:42

83': Οφσάιντ ο Λίτσκας. Λάθος υπόδειξη.

16:41

Τα Τρίκαλα ανέβασαν στροφές στα τελευταία λεπτά θέλοντας να "κλέψουν" το τρίποντο...

16:41

82': Σουτ Ανδρεόπουλου, κόντρα και κόρνερ για τον ΑΟΤ. Γκόλιας από τα αριστερά στην εκτέλεση, κεφαλιά Τσιάρα, άουτ.

16:40

81': Τρίτη και τελευταία αλλαγή και για τον ΑΟΤ. Ο Γροντής στη θέση του Τζόκιτς.

16:39

80': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Δόξα. Ο Λίτσκας αντί του Πετρόπουλου.

16:38

79': Γκόλιας από τα αριστερά στο κόρνερ, γυριστό από τον Βέρτζο, διώχνει ο Πετρόπουλος, σουτ Τζόκιτς, άουτ.

16:37

78': Από την άλλη πλευρά ο Γκόλιας και νέο, τρίτο συνεχόμενο κόρνερ για τον ΑΟΤ!

16:36

77': Κόρνερ για τα Τρίκαλα, ο Γκόλιας από τα δεξιά, διώχνουν σε νέο κόρνερ οι γηπεδούχοι.

16:35

76': Συνεργασία Τσούτση - Πετρόπουλου, συρτό σουτ από τον πρώτο, άουτ.

16:33

74': Μεγάλη ευκαιρία για τη Δόξα. Ο Πεταυράκης πιάνει το δυνατό σουτ από θέση μέσα αριστερά, ο Αποστολίδης σωτήρια σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο στην εξέλιξη της φάσης,

16:30

71': Ο Καπός μπαίνει από τα αριστερά, ωραία προβολή από τον Γκότοβο, που διώχνει καθαρά σε κόρνερ. Εκτελεί για τον ΑΟΤ ο Γκόλιας, η μπάλα απομακρύνεται εύκολα.

16:29

70': Κίτρινη στον Τζόκιτς.

16:28

69': Δεύτερη αλλαγή για τη Δόξα. Ο Τσούτσης αντί του Μπαϊκαρά.

16:28

69': Μακρινό σουτ Τζόκιτς, άουτ.

16:26

67': Σουτ Μίλιεβιτς από το ύψος της περιοχής και αριστερά του ημικύκλιου, πάνω από την εστία της Δόξας.

16:25

66': Δεύτερη αλλαγή για τον ΑΟΤ. Μίλιεβιτς αντί του Γιαννίτση.

16:25

66': Κίτρινη στον Ριζογιάννη.

16:24

65': Γέμισμα στα καρέ του ΑΟΤ μετά από κεφαλιά του Μαχαίρα, "καθαρίζει" ο Αποστολίδης.

16:19

60': Κίτρινη στον Μαχαίρα. Σκληρό μαρκάρισμα πάνω στον Βέρτζο, που χωρούσε ακόμα και κόκκινη!

16:17

58': Πρώτη αλλαγή για τον ΑΟΤ. Ντίνας αντί Τσίπρα.