0
21:25

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:24

Είχαν προβλήματα στη δημιουργία και οι δύο ομάδες και το συγκεκριμένο αποτέλεσμα είναι φυσιολογικό βάσει της εικόνας του αγώνα.

21:23

Λήξη αναμέτρησης, 0-0

21:20

Χαρτοταινία έπεσε στον ώμο του βοηθού και γι' αυτό υπάρχει μικρή διακοπή.

21:19

90'+2: Κίτρινη στον Βασιλαντωνόπουλο.

21:19

90'+2: Κόρνερ για τη Λαμία, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:18

21:17

90': Μακρινό σουτ του Πίτι, εύκολα ο Επασί.

21:14

86': Μακρινό σουτ του Νιάς, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

21:11

84': Φράγκος αντί Βάντερσον για τη Λαμία.

21:09

82': Στη θέση του Μπλάζιτς ο Αναστασόπουλος για τη Λαμία.

21:05

78': Κίτρινη στον Τριποτσέρη.

21:02

76': Στη θέση του Ομπιόρα ο Νιας για τον Λεβαδειακό.

21:02

76': Κίτρινη στον Σουμπίνιο.

21:01

74': Στη θέση του Μπελγκαζουανί ο Σουμπίνιο για τον Λεβαδειακό.

20:55

68': Απευθείας φάουλ ο Πίτι, στο τείχος η μπάλα.

20:53

67': Κίτρινη στον Επασί.

20:51

64': Στη θέση του Τόνι Σίλβα ο Αμαράλ για τον Λεβαδειακό.

20:48

61': Κόκκινη στον Μεντί, με δέκα ο Λεβαδειακός.

20:45

59': Τσούκαλος αντί Ακόστα για τη Λαμία.

20:42

56': Κίτρινη στον Παντελιάδη.

20:41

55': Ωραία ενέργεια από τον Σίλβα, κάνει και το σουτ και η μπάλα φεύγει ψηλά.

20:40

54': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Τσαμπούρης εκτελεί κόρνερ, ο Τριποτσέρης παίρνει την κεφαλιά και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.

20:40

53': Κίτρινη στον Μεντί.

20:37

50': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Γιουσούφ βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Γιακουμάκης παίρνει την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι και αστοχεί.

20:35

48': Κόρνερ για τη Λαμία, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:32

20:31

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:16

20:15

20:13

44': Κίτρινη στον Ακόστα.

20:12

43': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ! Ο Τσαμπούρης εκτελεί φάουλ, η μπάλα περνά για τον Τριποτσέρη, εκείνος πλασάρει αμαρκάριστος και σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

20:11

Ένα ακόμη δυνατό μαρκάρισμα, μία ακόμη διακοπή.

20:08

38': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:07

38': Κίτρινη στον Γιουσούφ.

20:06

Μπαίνουν πιο δυνατά στις μονομαχίες πλέον οι Φθιώτες σε μία προσπάθειάτους να ισορροπήσουν το ματς.

20:02

33': Κίτρινη στον Μπλάζιτς.

20:01

31': Ο Σίλβα κάνει από δεξιά το γύρισμα και ο Παπαδόπουλος διώχνει με μπουνιά.

19:57

27': Κόρνερ για τη Λαμία αυτή τη φορά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:51

22': Ο Μητρόπουλος σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στο κεφάλι του Κουτρομάνου και φεύγει κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

19:47

18': Έπεσε άτσαλα στο έδαφος ο Ομπιόρα και φαίνεται να πονά αρκετά.

19:46

16': Ο Γιουσούφ εκτελεί φάουλ και η φάση σταματά για φάουλ στον Αναστασιάδη.

19:42

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Γιακουμάκης.

19:40

Πολύ καλύτερα έχουν μπει οι γηπεδούχοι.

19:36

7': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Τσαμπούρης εκτελεί κόρνερ, ο Μεντί παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει εκτός.

19:34

4': Ένα ακόμη κόρνερ για τους γηπεδούχους, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:33

3': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό,ο οποίος κερδίζει ένα ακόμη. Ο Αναστασιάδης θα διώξει.

19:30

19:27

19:26

Στις εξέδρες μεταξύ άλλων ο φορ της ΑΕΚ Γιακουμάκης.

19:23

Από νίκη επί του Πλατανιά προέρχονται οι Φθιώτες που προσπαθούν να μείνουν μακριά από τις τελευταίες θέσεις.

19:19

Να επιστρέψουν στα θετικά αποτελέσματα θέλουν οι Βοιωτοί μετά την ήττα στη Λάρισα.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Λεβαδειακού με τη Λαμία ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΛΕΒΑΔEΙΑΚΟΣ
Επασί, Τσαμπούρης, Τριποτσέρης, Λεονάρντο, Μεντί, Μητρόπουλος, Νουάνκο, Γιουσούφ, Μπελγκαζουανί, Τόνι Σίλβα, Γιακουμάκης.
Αναπ: Ναμάσκο, Αμαράλ, Νιάς, Καραχάλιος, Καθάριος, Καψάσκης, Σουμπίνιο.
ΛΑΜΙΑ
Παπαδόπουλος, Κουτρομάνος, Ασίγκμπα, Αναστασιάδης, Παντελιάδης, Όμο, Μπλάζιτς, Ακόστα, Βασιλαντωνόπουλος, Πίτι, Βάντερσον.
Αναπ: Μελίσσας, Κουκόλης, Τσούκαλος, Καραγιάννης, Αναστασόπουλος, Μπουλουλής, Φράγκος.
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς) Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Κελάζογλου (Χαλκιδικής) 4ος: Ζαραβινος (Αθηνών)