Έχει να λύσει αρκετά προβλήματα η Καλλιθέα, η οποία χωρίς τον Ταλέντο είναι άλλη ομάδα.

Ήταν σαφώς ανώτερη και δεν δυσκολεύτηκε να πάρει το τρίποντο παρόλο που έμεινε με δέκα από το 61'.

16:53

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την Παναχαϊκή με 3-0.

16:51

90'+1: Απευθείας φάουλ του Συριόπουλου ξανά, μπλοκάρει ο Βρονταράς.

16:50

16:49

89': Απευθείας φάουλ από μακριά ο Συριόπουλος, άστοχο και αυτό.

16:44

Μόνο οι φίλοι της Παναχαϊκής ακούγονται πλέον.

16:40

Ο Αποστολόπουλος εκτελεί φάουλ από πολύ μακριά και κρεμά τον Κορωνάκη για το 0-3. Λογικά θα είναι το γκολ της αγωνιστικής!

16:39

79': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

16:34

74': Κόρνερ για την Καλλιθέα, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:30

Έντονες διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους για χέρι εντός περιοχής.

16:27

67': Κίτρινη στον Μίγγο.

16:25

65': Ευκαιρία για την Καλλιθέα! Γίνεται το γέμισμα προς την περιοχή, η μπάλα απομακρύνεται ο Συριόπουλος κάνει το σουτ και αστοχεί.

16:24

64': Φουρλανος αντί Αργυροπούλου για την Παναχαϊκή.

16:24

64': Γκέτσι αντί Κάτσικα για την Καλλιθέα.

16:23

61': Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη ο Μπουτζίκος.

16:22

60': ΔΟΚΑΡΙ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ! Γίνεται η σέντρα από αριστερά, ο Ξόμπλιος κάνει το σουτ και σημαδεύει το οριζόντιο. Στη συνέχεια νέο σουτ και αποκρούει ο Βρονταράς.

16:20

58': Στη θέση του Βινίσιους ο Σμυρλής για την Καλλιθέα.

16:19

Γίνεται η σέντρα από δεξιά, ο Αποστολόπουλος παίρνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι και εκτελεί τον Κορωνάκη.

16:18

57': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

16:16

Κοντρολάρουν το ματς οι φιλοξενούμενοι.

16:10

49': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή! Ο Πολίμος πιάνει δυνατό σουτ εκτός περιοχής και ο Κορωνάκης πραγματοποιεί καλή επέμβαση.

16:07

46': Ο Στεργίδης μπαίνει από δεξιά στην περιοχή, δέχεται μαρκάρισμα και πέφτει ζητώντας πέναλτι. Δεν άρεσε αυτό στον Συριόπουλο, ο οποίος του ζητά τα ρέστα.

16:06

46': Μήλιος αντί Μάκο για την Καλλιθέα.

16:05

16:04

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:48

45+3': Λήξη α' ημιχρόνου!