19:10

19:09

Σπουδαία νίκη για τον Απόλλωνα Σμύρνης, που συνεχίζει την ανοδική του πορεία.

19:08

90'+5: Λήξη του αγώνα, 4-3.

19:08

Ο Κόντε, ολομόναχος και πάλι στην περιοχή, μειώνει με ωραία κεφαλιά μετά από σέντρα του Μανθάτη από δεξιά, 4-3.

19:07

90'+5: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

19:04

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

90': Τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης, Μενδρινός αντί Ανιέτε.

19:01

Ο Μαυροπάνος κάνει τραγικό λάθος, ο Χουάρες σουτάρει, αποκρούει αρχικά ο Βελλίδης, αλλά στην επαναφορά ο Αλμπάνης παίρνει την μπάλα και βρίσκει δίχτυα, 4-2.

18:59

86': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

18:54

81': Από μία κίτρινη σε Ανιέτε και Λίλα.

18:53

80': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Μπουκουβάλας αντί Τζημόπουλου.

18:51

78': Κίτρινη στον Σολτάνι για φάουλ στον Κονέ.

18:47

Ο Ανιέτε νικά τον Βελλίδη, 3-2.

18:47

74': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

18:46

73': Κίτρινη στον Μαυροπάνο.

18:46

73': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Απόλλωνα σε ανατροπή του Ανιέτε από τον Μαυροπάνο.

18:45

72': Κίτρινη στον Ντάσιο.

18:43

70': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Μανθάτης αντί Καρανίκα.

18:43

70': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα, Χουάρες αντί Καστιγέχος.

18:42

69': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ, Σολτάνι αντί Χαλκιαδάκη.

18:41

68': Κίτρινη στον Κονέ για τράβηγμα στον Νικολιά.

18:37

63': Σουτ του Ανιέτε, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:36

62': Ο Ναδάλες εκτελεί νέο κόρνερ, κάνει επιθετικό φάουλ στον Μπιτζιμίν ο Μαυροπάνος.

18:33

59': Κόρνερ για τον ΠΑΣ παραχωρεί ο Ντάσιος, εκτελεί ο Ναδάλες, μαζεύει την μπάλα με διπλή προσπάθεια ο Τσόβιτς.

18:32

58': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ, ο Κόντε βγαίνει μόνος με τον Βελλίδη, δεν κάνει όμως δυνατό πλασέ και ο Μπιτζιμίν διώχνει πάνω στη γραμμή.

18:26

53': Σέντρα Καρανίκα από δεξιά, αδύναμο σουτ στην κίνηση του Ναδάλες, μπλοκάρει ο Τσόβιτς.

18:25

52': Μακρινό σουτ του Κονέ, η μπάλα άουτ.

18:23

50': Σουτ του Κόντε εντός περιοχής, καμία ανησυχία για τον Τσόβιτς.

18:18

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.