1
19:13

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

19:12

Η Κέρκυρα είχε τις ευκαιρίες και θα μπορούσε να έχει πάρει τη νίκη, αλλά η ΑΕΛ αποδείχθηκε πιο αποτελεσματική και αναχωρεί από το νησί με τον βαθμό της ισοπαλίας.

19:11

Λήξη του ματς! 1-1.

19:09

90'+4: Ο Μπαλάφας κάνει το σουτ, άουτ η μπάλα.

19:07

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Περόνε.

19:06

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Λαγό.

19:04

90': Κίτρινη κάρτα στον Σοϊλέδη.

19:04

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

88': Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Μπόζοβιτς χάνει την μπάλα μέσα από τα χέρια του, αλλά οι επιθετικοί των Φαιάκων... σαστίζουν, με τον Ζίζιτς να βρίσκει την ευκαιρία να διώξει.

19:01

86': Κίτρινη κάρτα στον Κρίζμαν.

18:59

85': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Περόνε στη θέση του Ναζλίδη.

18:58

84': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:53

78': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Λαγός στη θέση του Λεοζίνιο.

18:52

76': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Μπάουμαν στη θέση του Επστάιν.

18:51

76': Κίτρινη κάρτα στον Φατιόν.

18:47

72': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Το εκτελεί ο Λεοζίνιο, μπλοκάρει ο Γιαννακόπουλος.

18:45

70': Κίτρινη κάρτα στον Μασούρα.

18:43

68': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Βάργκας στη θέση του Ζορμπά.

18:42

68': Ψηλοκρεμαστό σουτ του Γκόμες λίγο έξω από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

18:41

67': Σουτ του Ντέλετιτς, μπλοκάρει ο Γιαννακόπουλος.

18:37

62': Σουτ του Γκόμες, αποκρούει ο Μπόζοβιτς.

18:32

57': Σουτ του Παμλίδη, αουτ η μπάλα.

18:31

56': Καλή στιγμή για την Κέρκυρα. Ο Σπίνουλας κάνει το γύρισμα, αλλά ο Κρίζμαν διώχνει σωτήρια.

18:28

54': Κίτρινη κάρτα στον Αρτυματά.

18:26

52': Ευκαιρία για την Κέρκυρα. Ο Ζορμπάς κάνει το σουτ, μπλοκάρει ο Μπόζοβιτς.

18:24

51': Σέντρα του Ζορμπά, ο Γκόλιας διώχνει πριν η μπάλα φτάσει στον Επστάιν.