1
16:57

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:56

Σπουδαία νίκη για τον Άρη που κάνει το 2 στα 2 χάρη στο γκολ του Παυλίδη στο φινάλε.

16:55

Λήξη του ματς! 0-1.

16:53

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Μουμίν.

16:51

90'+2: Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Ζγκούρι στη θέση του Τσιάρα.

16:51

90'+1: Κίτρινη καρτα στον Παυλίδη επειδή έβγαλε τη φανέλα στον πανηγυρισμό.

16:50

Δύο λεπτά καθυστερήσεις.

16:49

Πολύ όμορφο γκολ από τον Παυλίδη με σουτ από τα αριστερά έπειτα από κεφαλιά - πάσα του Μπαργκάν.

16:49

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:48

89': Κίτρινη κάρτα στον Πάνο.

16:45

87': Κίτρινη κάρτα στον Τσιάρα.

16:42

83': Κίτρινη κάρτα στον Πασά.

16:38

79': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Παυλίδης στη θέση του Πλατέλλα που αποδοκιμάζεται.

16:36

77': Κίτρινη κάρτα στον Μπούρμπο για σκληρό μαρκάρισμα στον Τσίπρα.

16:34

74': Κίτρινη κάρτα στον Τσίπρα για διαμαρτυρία.

16:33

74': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μπαργκάν στη θέση του Κάσου.

16:30

71': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Μπουντόπουλος στη θέση του Μίλιεβιτς.

16:26

67': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:24

64': Κίτρινη κάρτα στον Πλατέλλα.

16:23

64': Μακρινό σουτ του Διαμαντόπουλου, άουτ η μπάλα.

16:21

62': Αναγκαστική αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Ντίνας στη θέση του Τόμιτς.

16:20

Διακοπή στο ματς, καθώς ο Τόμιτς έχει χτυπήσει. Εντολή για αλλαγή δίνει το ιατρικό τιμ.

16:17

58': Βαθιά μπαλιά του Μουμίν για τον Πλατέλλα στα δεξιά, η μπάλα σταματά ως οφσάιντ. Οριακή η φάση.

16:13

54': Κόρνερ για τα Τρίκαλα. Το εκτελεί ο Γκόλιας από τα δεξιά, διώχνουν οι αμυντικοί του Άρη.

16:10

51': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ιντζόγλου στη θέση του Νίκιτς.

16:07

Ωραία προσπάθεια από τον Πασά που περνά μόνος του όλη την άμυνα με την κούρσα του, κάνει και το σουτ από τα αριστερά μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.